Ev Dekorasyonu

Modern Duş Modelleri 2020

16.01.2020
732
Modern Duş Modelleri 2020

Yeni bir eve taşınacaksanız ya da evinizi baştan aşağı yenileyecekseniz banyonuzu da elden geçirebilirsiniz. Yeni sezon ürünleri arasında biraz daha siyah ve gri renklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Modern duş modelleri 2020 sezonunda cam modelleri tercih edebilirsiniz. Camın üzerinde desen bulunan duşa kabin modellerini tercih ederek daha şık bir banyoya sahip olabilirsiniz. Yeterli alanınız varsa duşun içerisinde küvet ekleyerek banyonuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Banyonun duvarlarını beyaz renkte tercih ederek modern görünen banyolar elde edebilirsiniz.

Modern Duş Dekorasyonu 2020

Yeni sezonda özellikle ışıklı duş modelleri tercih edebilirsiniz. Siyah duş kabinleri banyonuzun da modern görünmesine yardımcı olur. Modern duş modelleri 2020 sezonunda gri renkteki duvar fayansları ile de tercih edilebilir. Özellikle içerisinde açık şekilde farklı renkler barındıran fayans modelleri ile açık renk duşları tercih edebilirsiniz. Banyonuzda farklı bir ortam oluşturmak için açık renkli duvar renkleri ile siyah ya da koy gri renkli banyo malzemeleri tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda açık renkli duvarlar ile ahşap mobilyalar çok tercih ediliyor.

Banyonuzda farklı bir ambiyans oluşturmak için suya dayanıklı ahşap malzemeden yapılan duvar parkelerini tercih edebilirsiniz. Bir duvarda çakıl taşı fayans modelleri tercih edebilirsiniz. Banyonuz bu sayede çok daha modern ve renkli görünecektir. Yeni sezonda banyo aksesuarlarını da siyah mat renkte olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Duşunuzu koyu renkte tercih ettiyseniz duş başlığını ve diğer aksesuarları da aynı renkle kombinleyebilirsiniz. Özellikle duş alırken rahatlamak için biraz daha doğal bir ortam oluşturabilirsiniz.

Modern Duş Modelleri 2020

Özellikle ahşap kaplamalar ile banyonuzu çok değişik gösterebilirsiniz. Modern duş modelleri 2020 sezonunda daha doğal ahşap eşyalardan tercih ediliyor. Yeni özellikle ahşap duşa kabin modellerini tercih edebilirsiniz. Duş içerisinde ahşap mobilyalar tercih edebilirsiniz. Camında renkli desenler bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Geniş bir banyoya sahipseniz duşa kabin içerisine küvet kullanabilirsiniz. Küvet banyo yaparken stres atmak için çok sık bir şekilde tercih edilebilir.

  Modern Banyo Dekorasyonları 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri