Yandex
Ev Dekorasyonu

Modern Banyo Duvar Kağıtları

18.11.2016
2.089

Banyoların şık görünmesine katkıda bulunan en yeni ve en modern banyo duvar kağıtları ile Banyo duvar kağıdı seçerken bilmeniz gerekenler.

Modern Banyo Duvar Kağıtları

Banyo duvarlarına uygulanan modern banyo duvar kağıtları ile banyonuza şıklık katacaksınız. Banyolarda klasik modellerden sıkılıp değişim yapmak istiyorsanız modern banyo duvar kağıtları döşeterek banyonuzun tarzını değiştirebilirsiniz. Bahar çiçekleri, akvaryum balıkları, orman manzarası veya kilim modelleri banyolara farklı bir hava katarak muhteşem bir görsellik sunar. Sizde banyonuzda duvar kağıdı düşünüyorsanız mutlaka verdiğimiz ayrıntılara dikkat ederek alışveriş yapın.

Banyolar İçin Duvar Kağıtları

Banyoda duvar kağıdı fikri herkeste bir acaba dedirtir. Su ile içli dışlı alan olan banyolar da duvar kağıtları su temasına uygun üretiliyor. Gelişen teknoloji ile çığır aşan banyo duvar kağıtları da buna en güzel örnek. Bakteri barındırmayan, nemli ve sulu ortamlara dayanabilen kolay temizlik sağlanan ve yanmaya karşı bile tedbiri alınan modern banyo duvar kağıtları banyonuzda tarz bir görünüm sergiliyor.

Banyo Duvar Kağıdı Nasıl Seçilir?

  1. Suya ve neme uzun süre dayanıklı modeller seçmek önceliğiniz olmalıdır.
  2. Dubar kağıdının kolay temizlenmesi de önemli bir detaydır. Temizliği son derece kolay olan bu duvar kağıtlarının başka mekanlarda kullanılmasını çokta tavsiye etmiyoruz.
  3. Banyonuzun dekoruna uygun duvar kağıdı seçmeniz ya da duvar kağıdına uyarak banyonuzu dekore etmeniz banyoya şıklık kazandıracaktır. Zıt renklerde döşenen banyolar ambiyansı yakalayamaz.
  4. Diğer yandan banyolar kapalı ve ışık isteyen alanlar olduğu için daha çok iç açıcı ve açık renkleri tercih edebilirsiniz.
  5. Banyonuzun tüm duvarlarını modern banyo duvar kağıtları ile döşemek şıklığı azaltabilir. Bu açıdan tek bir duvara uygulanması en mantıklı karar olacaktır. Banyonuzda ilk göze çarpan boş alanı döşeterek dikkatleri duvar kağıtlarına çekebilirsiniz.
  6. Bu duvar kağıtları ile banyoya döşenen fayanslar uyum içinde olursa daha harika bir etki oluşturur.
  7. Hem estetik hem de kalite açısından banyonuza duvar kağıdı alırken duvar kağıdının dayanma ömrünü yani garantisini mutlaka öğrenin. Aksi taktirde kısa zaman sonra banyonuzda kabarmalar yaşanmasın.
  3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri