Ev Dekorasyonu

Modern Ayakkabılık ve Portmanto

03.02.2017
2.535

Küçük Ve Büyük Antreler için Modern Ayakkabılık ve Portmanto Seçimi. En Güzel Ayakkabılık Ve Portmanto Modelleri, Resim Gelerimizde.

Modern Ayakkabılık ve Portmanto

Modern ayakkabılık ve portmanto seçiminde hem aksesuar hem saklama alanı oluşturmaya özen gösterilmelidir. Evin ilk izlenimini oluşturan antreye uygulanacak en güzel dekorasyon ürünü modern ayakkabılık ve portmantodur. Modern çağda birçok farklı estetik tasarım harikası ayakkabılık ve portmantolar yapılıyor. Eviniz için en uygun olanı seçmek istiyorsanız ayrıntılara, estetiğe ve işlevselliğine dikkat etmelisiniz.

Küçük Antreler İçin Modern Ayakkabılık ve Portmanto

Küçük antreler için kullanılması gereken ayakkabılık ve portmanto modelleri yer kaplamaması için sürgülü kapaklar tercih edilmelidir. Açılıp kapanan kapaklar alanı daraltır ve kullanımı zorlaştırır. Holünüzde imkan varsa gömme şeklinde yaptırabilir yerden tasarruf edebilirsiniz. Ayakkabılığınızın kapaklarını mutlaka ayna ile döşeterek dar olan alanı ışık oyunu ile daha ferah ve içi açıcı gösterebilirsiniz.

Büyük Antreler İçin Modern Ayakkabılık ve Portmanto

Evinizin ilk giriş alanı olan antreniz büyükse de bu konuda dikkatli ve özenli davranmanızı öneririz. Büyük alanlarda her türlü uygulanabilen ayakkabılıklar bazen mekanın görünümünü fazlası ile etkiler. Nasıl mı? Kullanacağınız farklı aksesuar ve mobilyalar mekanın kasvetli ve dağınık görünmesini sağlarken uyumlu renklerde kullanılacak mobilyalar daha şık duracaktır. 5 kapılı ya da 4 kapılı ayakkabılığınız varsa 2 kapağına ayna döşeterek şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz portmanto üstüne ledler taktırabilir, dolap içlerini aydınlık yaparak daha kolay kullanım sağlayabilirsiniz. Antrenizin genişliğinden rahatsız oluyorsanız koyu ahşap tonlarda yaptıracağınız ayakkabılıklar mekanın daha küçük görünmesine yardımcı olacaktır.

Ayakkabılık ve Portmanto Seçimi

  1. En çok tercih edilen modeller arasında sürgülü ve beyaz lake ayakkabılıklar kullanılıyor. Lake kaplama yani parlak boyalı portmanto modellerinde; renkler, genellikle beyaz ve krem tercih ediliyor.
  2. Portmantoda farklı boyutlarda aynalar kullanarak estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ayrı parçalı döner aynalarda şık ve estetik görünüm açısından tercih edilebilir.
  3. Ayakkabılığın dışı kadar, iç kullanımı da son derece önemli olduğundan bol ayakkabı rafı yaptırmanızda fayda vardır. Ayakkabıların yüksekliği düşünüldüğünde alt iki raf botları alacak kadar yüksek, üst raflar ise spor ayakkabıların boyundan biraz daha yüksek tutularak raf sayısı arttırılabilir.
  4. Portmanto alanını askılık üstü raf altta ekstra raf yaptırarak daha çok kullanım alanı sağlayabilirsiniz.
  Kuş Kafes Modelleri

Bu bilgiler ışığında ister hazır Ayakkabılık ve portmanto modelleri tercih edin isterseniz özel yaptırın. Aşağıda yer alan resim galerisi içerindeki modellere bakmadan karar vermeyin. İşte sizler için seçtiğimiz onlarca markanın fonksiyonel özelliklerle donatılmış estetik, modern ve kullanışlı ayakkabılık ve portmanto modelleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri