Yandex
Ev Dekorasyonu

Modern Asma Tavan Modelleri

21.12.2016
3.235

Her Biri Tasarım Harikası Modern Asma Tavan Modelleri İle Salon, Yatak Odası ve Mutfağınızın Zarafetini ve Şıklığını Göstermesine İzin Verin.

Modern Asma Tavan Modelleri

Modern asma tavan modelleri artık sadece salonlarda değil evin her alanına uygulanmaktadır. Odalara yaptırıldığı anda estetik bir hava katan asma tavanlar son yıllarda evlerde olmazsa olmazlardan. Bir çokları için tavanlar önemsiz gibi görünse de, odanın kalbi tavandır ve güzellik tavandan zemine doğru iner. Bu yazımızda 18 muhteşem görünüme sahip estetik ve modern asma tavan tasarımlarını sizlerle paylaşacağız.

Odalarınızda kullandığınız mobilyalar; avangard, sportif, modern veya klasik olabilir. Mutfak, antre, salon, yatak odası ve yemek odalarında çok şık duran modern asma tavan modelleri odanın boyutuna göre tasarım farklılığı gösterebilir. Diğer yandan seçeceğiniz model ile fiyatı belirlenen asma tavanlar sizin bütçenize göre stil yapılır. Evini seven ve modern görünmekten hoşlanan kişiler kesinlikle evlerine asma tavan dekore ettirmelidir.

Asma Tavan Tercihinde Etkenler

Mekanın daha güzel olmasında etkisi tartışılmaz olan asma tavanlar dekora uygun şekilde tasarlanırken spot ve aydınlatmalar ile daha dikkat çekici hale geliyor. Hangi odaya uygulatırsanız uygulatın oda dekorasyonunun göz alıcı olacağı kesin. Modern asma tavanlar sadece evlerde değil şirketlerde, ofislerde ve restaurantlarda da görsel güzellik açısından çok fazla tercih ediliyor.

Modern Asma Tavanlarla İlgili Bilinmesi Gerekenler

Küçük alanlar için çok maliyetli olmayan asma tavanlar, büyük mekanlarda veya büyük salonlarda biraz daha maliyetli olsa da, iyi bir araştırmayla bütçenize uygun bir model mutlaka bulabilirsiniz. Beğenmediğiniz bir asma tavan için yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmayın.

Asma tavan yaptırmadan önce yaptıracak kişinin tecrübelerini öğrenin ve evinizi ve paranızı emin ellere teslim edin. Modern asma tavanlarınızın haftada bir tozunu alabilir mikrofiber bezle kolay temizlik sağlayabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntıda yaptırdığınız usta ile temasa geçerek sorun büyümeden hallettirmelisiniz.

Kısacası modern asma tavan modelleri eve zarafet, şıklık ve güzellik katıyor. Sizde imkanınız var ise en kısa zamanda odalarınızın tavanına şıklık kazandıracak bu uygulamalara yönelin. Eminiz ki evinizi daha çok seveceksiniz.

  Salon için Asma Tavan Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri