Yandex
Ev Dekorasyonu

Modern Asma Tavan Dekorasyonu

29.08.2019
993
Modern Asma Tavan Dekorasyonu

Asma tavanlar özellikle yeni yapılan evlerde çok tercih ediliyor. Modern bir görünüm veren asma tavanı çok değişik şekillerde dekore edebilirsiniz. Özellikle koridorlarda kullanılan asma tavanlar evinizi çok daha şık bir hale getirebilir. Modern asma tavan dekorasyonu genellikle evin ihtiyaçlarına bakarak tasarlanıyor. Evinize farklı boyut kazandırmak istediğinizde asma tavanları tercih etmelisiniz. Özellikle küçük evlere hareket kazandırmak için asma tavanlar çok tercih ediliyor. Ofisinizde de hareketli bir ortam oluşturmak istiyorsanız asma tavan yaptırabilirsiniz.

Asma Tavan Dekorasyon Modelleri

Asma tavanlar özellikle küçük evlerde kullanıldığında farklı bir boyut kazanmasına yardımcı oluyor. Farklı şekillerde kesilmiş olan alçı asma tavanlarını evinizin salonuna uygun olacaktır. Asma tavanın kenarına gece lambası şeklinde ışık yaptırabilirsiniz. Modern asma tavan dekorasyonu için lamba kısmı biraz daha şekilli modelleri tercih edebilirsiniz. Salonunuz yeteri kadar genişse büyük birden fazla halka şeklindeki modelleri kullanmalısınız. Bu şekilde bir model salonunuzu çok aydınlık ve şık gösterecektir. Salonunuzu daha aydınlık göstermek için mutlaka bu tür modelleri tercih etmelisiniz.

Yatak odası için tercih edeceğiniz asma tavanda mutlaka gece lambası kısmı bulunması gerekiyor. Farklı bir konsept oluşturmak istiyorsanız resimli asma tavan modellerini tercih edebilirsiniz. Yatak odanıza farklı bir boyut kazandırmak için şerit şeklindeki asma tavan modellerini de tercih edebilirsiniz. Aralarına biraz daha loş tonlarda renkler yerleştirerek uykunuzun gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Şeritli asma tavan modellerini salonunuzda da tercih edebilirsiniz. Güneş sarısı rengini tercih ederek salonunuzun daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ofis Modern Asma Tava Dekorasyon Modelleri

Ofisiniz için şık görünen bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız asma tavanları tercih edebilirsiniz. Ofisinize farklı bir hava kazandırmak için asma tavanları kullanabilirsiniz. Asma tavanın kenarına biraz daha koyu renkli bir ışık yerleştirerek kontrast oluşturabilirsiniz. Farklı bir hava kazandırmak istiyorsanız farklı şekillerde kesilmiş alçıpan asma tavanları kullanabilirsiniz. Ofisinizin genel havasına uygun olan bir şekilde kesilmiş olan alçıpanları kullanabilirsiniz. Dalgalı şekilde kesilmiş olan asma tavanları tercih ederek modern bir dekorasyon şekli oluşturabilirsiniz.

  Yemek Odası Avize Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri