Yandex
Ev Dekorasyonu

Minimal Yatak Odası Dekorasyonları

16.09.2019
552
Minimal Yatak Odası Dekorasyonları

Yatak odaları günün stresini attığımız en önemli odalardan birisi. Yatak odasında ne kadar az eşya kullanırsanız o kadar rahat edersiniz. Minimal yatak odası dekorasyonları son dönemde oldukça popüler. Yatak odası dekorasyonu yaparken mümkün olduğunca açık ve dinlendirici tonları seçmelisiniz. Beyaz, açık sarı ve açık mavi tonları dinlendirici ve doğal tonlar olduğu için bu tonları kullanabilirsiniz. Yatak odanızın dekorasyonunu yaparken çok daha yaratıcı olabilirsiniz. Sizin karakterinizi yansıtacak farklı modelde eşyaları dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Dekorasyon yaparken minimal düzeyde eşya kullanmaya özen göstermelisiniz.

2020 Minimalist Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odanızı sıfırdan değil de minimalist tarza göre yenilemek istiyorsanız öncelikle ihtiyaç duymadığınız eşyalardan kurtulmakla başlayabilirsiniz. Yıllardır kullanmadığınız eşyaları bir daha ihtiyacınız olacağını zannetmiyorum. Eşyalardan kurtulduğunuzda göreceksiniz ki aslında o eşyalara hiç ihtiyacınız yok. Minimal yatak odası dekorasyonları oluştururken evinizde daha yumuşak çizgiler ve doğal tonlarda mobilyaları tercih edebilirsiniz. Yatak tercihlerinizde baza gibi depolama alanı içeren yatak modellerini tercih ederseniz sürekli kullanmadığınız eşyaları oraya saklayabilirsiniz.

Yatak odanızda doğal bir tema tercih edip dekorasyonunuzu bu şekilde oluşturabilirsiniz. Geniş ve ışık alan bir yatak odanız varsa yatak başının geldiği duvarı ahşap kaplamalar ile kaplatabilirsiniz. Aynı ahşap renginde bir yatak modeli tercih ederek çok daha modern görünen bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Özellikle içerisinde kırmızılık içeren kahverengi ahşap kaplamaları tercih edebilirsiniz. Yatak odanızda çok fazla olmadığı sürece çiçek bakabilirsiniz. Özellikle lavanta kokusu çok daha hoş koktuğu için yatak odalarında çok tercih ediliyor.

Minimalist Yatak Odası Fikirleri

Yatak odanızı şık ve aydınlık göstermek için açık renkli dekorasyon stilini tercih edebilirsiniz. Minimalist dekorasyonda aydınlık bir dekorasyon yapmayı tercih edebilirsiniz. Minimal yatak odası dekorasyonları küçük odalar için de tercih edilebilir. Küçük odalarda daha fonksiyonelli mobilyaları tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok daha modern ve geniş görünen bir odanın sahibi olursunuz. Yatağınız için nevresim seçerken beyaz renkleri tercih edebilirsiniz. Beyaz ışık yansıtabildiği için odanızın olduğundan daha geniş görünmesine yardımcı olur.

  Çalışma Masalı Ranza Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri