Yandex
Ev Dekorasyonu

Mavi ve Beyaz Mutfak Dekorasyonu

14.02.2019
626
Mavi ve Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Mutfak evde en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan. Apartman dairelerinde genellikle küçük mutfaklar ile karşılaşıyoruz. Mutfağınızı açık renklere boyayarak daha geniş ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Mavi ve beyaz mutfak dekorasyonu mutfağınızı çok geniş göstermenin yanı sıra ferahlatacaktır da. Özellikle yazlık evlerde bu iki renk çok tercih ediliyor. Bebe mavisi ya da açık mavi dolaplar ile beyaz renkli masa ve sandalye takımı tercih edebilirsiniz. Beyaz mutfak dolapları ile birlikte mavi vintage görünümlü mutfak eşyaları da tercih edebilirsiniz.

Mavi Mutfak Dekorasyonu 2019

Yeni sezonda mavi mutfaklar oldukça popüler olmaya başladı. Özellikle küçük alanları değerlendirmek için bu renk tercih edilebilir. Mavi ve beyaz mutfak dekorasyonu hemen her evde rahatlıkla tercih edilebilir. Evinize modern ve sevimli bir görünüm yapmak oldukça iyi olacaktır. Beyaz mutfak dolapları ile birlikte mavi tezgah arası fayansları tercih edebilirsiniz. Özellikle çini işlemeli beyaz fayanslar mutfağınıza çok daha hoş bir hava katacaktır. Parlak beyaz dolaplar ile bu fayanslar çok tercih ediliyor.

Renkli vintage mutfak dekorasyonu yapmak istiyorsanız mavi en ideal renklerden birisi. Mat mavi dolaplarla birlikte beyaz tezgah arası fayanslar tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok daha geniş bir alana sahip olabilirsiniz. Vintage şekilde tasarlanmış beyaz eşyaların da mavi rengini bulabilirsiniz. Mutfağınıza farklı bir yorum getirmek için pastel mavi dolap tercih edebilirsiniz. Alt dolapları bu şekilde mavi tercih edip üst dolapları beyaz renkte seçebilirsiniz. Bu sayede çok daha renkli ve eğlenceli bir eve sahip olabilirsiniz.

2019 Mavi ve Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Mutfağınız masa ve sandalye koyacak kadar genişse beyaz bir masa tercih edip mavi sandalyeler kullanabilirsiniz. Mavi ve beyaz mutfak dekorasyonu yaparken biraz daha yaratıcı olabilirsiniz. Beyaz dolapların üzerine kelebek, çiçek gibi desenler yapıp maviye boyayabilirsiniz. Tezgah arası fayansını mavi desenli fayanslardan tercih edebilirsiniz. Özellikle denize benzeyen fayansları tercih edebilirsiniz. Biraz daha klasik bir tasarım yapacaksanız koyu lacivert mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz. Özellikle gümüş kulplu dolapları tercih edebilirsiniz.

  Açık Mutfak Ve Salon Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri