Yandex
Ev Dekorasyonu

3 Boyutlu Manzaralı Duvar Kağıtları

21.12.2016
3.916

3 Boyutlu Manzaralı Duvar Kağıtları Arasında; Orman, Deniz, Kumsal, Göl, Şelale, Şehir Ve Gökdelen Manzaralı Duvar Kağıtları En Fazla Tercih Edilenler.

3 Boyutlu Manzaralı Duvar Kağıtları

3 boyutlu manzaralı duvar kağıtları hem hijyenik hem de sağlıklı olması nedeni ile en çok tercih edilen modellerdendin. Televizyon ünitelerinin, yatak başlığı arkasının veya dikkat çeken duvara döşenen duvar kağıtlarında her geçen gün yelpaze genişliyor. Genellikle 3 metre yüksekliğinde ve 4.5 metre genişliğinde üretilen bu manzara resimlerinin gerçekliğini arttırmak için HP Latex 3000 gibi kaliteli baskı makineleri tercih ediliyor.

3 Boyutlu Manzaralı Duvar Kağıtları Neler?

Doğa manzaralı, şehir manzaralı, hayvan manzaralı, araba, uçak, motosiklet manzaralı veya eğlenceli duvar kağıtları, 3 boyutlu manzara duvar kağıtları arasında. Trend olabilecek şekillerden ziyade evinize ve mekanınıza en uygun olan duvar kağıdı tercih etmeniz mekanınızın güzel görünmesi açısından önemlidir. Eve ayrı bir güzellik katan bu duvar kağıtları çok fazla tutulması nedeni ile çeşitlilikte sınır tanımıyor.

Neden Manzaralı Duvar Kağıdı?

Evdeki atmosferin değişmesini sağlayan 3 boyutlu duvar kağıtları kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissetmenize neden olacak. Örneğin yatağınızın baş ucuna uygulanmış ağaçlıklı yürüyüş yolu huzur vermeyi sağlarken banyoya döşenmiş akvaryum resmi içinizi ferahlatır.

Yatak odası, salon veya oturma odası için her türlü malzemeden yapılmış bir duvar kağıdını tercih edebilecekken banyolar için kesinlikle vinil modeller tercih edilmelidir. Vinil içerikli duvar kağıtları hem nemi kaldırabilecek seviyededir hem de rahatlıkla sabun gibi temizleyici ile silinebilir. Eğer uygulayacağınız odanızdaki duvarınız çok fazla pürüze sahipse kesinlikle ya düzeltmeye çalışın ya da alçı çektikten sonra kağıt uygulaması yaptırın. Aksi taktirde seçeceğiniz desen veya model kendini göstermeyecek kötü bir görünüm sergileyecektir.

3 boyutlu manzara duvar kağıdını evinize kendiniz döşemeyi planlıyorsanız mutlaka aldığınız yerden bilgileri tam alın ve uygulayacağınız duvarın metre karesini bilerek gidin. Pencere gibi alanı bulunan duvarlarda birbirine bağlı 3 boyutlu duvar kağıtlarını döşemek çok sağlıklı olmamakla birlikte bu yönde üretilen duvar kağıtlarından tercih edebilirsiniz.

  Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Çeşitleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri