Yandex
Ev Dekorasyonu

Lüks Duvar Kağıdı Modelleri

04.12.2016
3.416

Odalarınızın Duvar Dekorasyonuna Renk Katacak Lüks Duvar Kağıdı Modelleri. Salon, Oturma Odası, Yatak Odası ve Ofisiniz için En Güzel Örnekler.

Lüks Duvar Kağıdı Modelleri

Evinizin odalarınız lüks duvar kağıdı modelleri ile kaplayarak harika görünmelerini sağlayabilirsiniz. Estetik tasarıma sahip duvar kağıtlarını salon, yatak odası, çocuk odası ve mutfakta kullandığınız mobilyalara uyum gösterecek modellerden seçilmeli. Tercihinizi kir tutmayan, kolay temizlenebilen modellerden seçmeniz önemli. Hiç bir özelliği bulunmayan duvar kağıtları çabuk kirlenir, nemli bir bezle temizlendiklerinde ise çabuk yıpranarak kısa sürede değişim ihtiyacı ortaya çıkarırlar.

Lüks duvar kağıtları isteğe göre tüm odalara, bir odanın tüm duvarlarına veya bir odanın tek duvarına uygulanarak odalanıza modern, şık ve zarif bir görünüm kazandırır. Oturma odası, yatak odası, genç odası yada mutfak için lüks duvar kağıdı seçerken, odada bulunan mobilya ve diğer eşyalarının renk ve modellerini dikkate almalısınız.

Odanıza farklı bir hava katmak için; Tuğla görünümlü, İngiliz tuğlası tarzı, 3 boyutlu ve koyu resimli lüks duvar kağıtlarını yalnızca bir duvarınıza uygulamalısınız. Bu tarz modeller bir odanın tüm duvarına uygulandığında odanın dekoratif şıklığı ortadan kaybolup hapishane de gibi olmanıza neden olabilir.

En fazla tercih edilen duvar kağıtları taş desenli modeller olmasına rağmen özellikle son zamanlarda 3 boyutlu, tamamlayıcı ve genellikle tek duvara uygulanan duvar kağıtları revaçta. 3 boyutlu duvar kağıtları adından da anlayabileceğiniz gibi odanın duvarında farklı bir boyuta kapı açan görünüme sahip duvar kağıtlarıdır. Tamamlayıcı duvar kağıtları  ise odadaki diğer duvarların rengi ve mobilyalar ile uyum içerisinde olup dekorasyonunun mükemmel görünmesini sağlayan modellerdir. Tek duvara uygulanan duvar kağıtları da İngiliz tuğlası, Yığma taş duvar veya bir manzara resmi olabilir.

Odanızın genişliğine, koltuk takımlarınıza, halı ve perdelerinize göre seçim yapabileceğiniz birbirinden şık lüks duvar kağıdı modellerini galerimizden inceleyerek, sayfalarında yer alan özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri