Yandex
Ev Dekorasyonu

En Güzel Linens Perde Modelleri

07.12.2016
2.255

Evinizin Örtüsü Olacak En Güzel Linens Perde Modelleri. Oturma Salon, Salon, Yatak Odası Ve Mutfaklarda Kullanabileceğiniz Linens Perdeler.

En Güzel Linens Perde Modelleri

Linens perde Türkiye’de ve dünyada tekstil mağazaları olan ve yıllar geçtikçe büyüyen ve en güzel perde modellerini ilk Türkiye de tanıtan perde firmasıdır . Evde olmazsa olmaz eşyalardan biri olan perdeleri en kaliteli ve şık şekilde üreten Linens Perdenin kreatif tasarıma sahip; salon, oturma odası, yatak odası ve mutfak perdelerini sizler için seçtik. Perdelerinde kaliteli malzemeler kullanan Linens bu yılki perdelerinde oldukça zarif ve şık tasarımlara imza atmış durumda.

Linens Perdenin Farkı

  1. “Perdelerini değiştirmek isteyenlere Linens, A’dan Z’ye Perde Hizmeti sunuyor. Müşterilerine bu ayrıcalıklı hizmet için Linens’in dekorasyon konusunda eğitimli ve uzman ekibi evinize gelerek ölçü alıyor, beğeninize ve ihtiyacınıza özel en uygun perdeyi sizin istekleriniz doğrultusunda belirliyor. Perdeleriniz özenle hazırlandıktan sonra perdelerinizin montajını Linens’in profesyonel çalışanları yapıyor.”
  2. Linens perde çalışanlarının güler yüzlü ve her konuda yardımcı olması müşteri memnuniyetini arttırırken müşterilerine eve gelip o yönde hizmet sağlıyor, yönlendiriyor ve ölçü alarak gidiyorlar. Ekstra ücret talep etmeyen linens mağazaları son derece kaliteli, kullanışlı ve her dekora uyum sağlayacak tekstil ürünüdür.

Her yıl kendini aşan kalitesi ve güzelliği ile perde dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Linens perdenin bu seneki modelleri de sizleri cezp edecek. Bu yıl kendinden işlemeli modeller, sade stor perdeler ve asimetrik modeller üreten Linens perdenin slogonı ise Evi Güzelleştiren Merkez olarak anılıyor. Linens bu yıl yine kendinden beklenenin fazlasını göstererek kendi kendini temizleyen perdeler üretmeye başladılar.

Linens Perde Hakkında

Zorlu Tekstil bünyesinde yürütülen Linens mağazaları Türkiye’de 70 yurt dışında ise 21 mağazası bulunuyor. Dünya ile birlikte çalışan Linens mağazaları hep farklılık ve daha iyisine odaklanmış durumda. Linens mağazalarına gidip de ürün bulamayan olamayacağı gibi yeni perde aslanız da hep gözünüz diğerinde kalacak kadar güzel ürünler içeriyor. Linens birçok lisanslı ürünleri bünyesinde barındırırken herkes tarafından bilinen Taç, Pierre Cardin, Voleron ve Barbie gibi ürünleri de bulunduruyor.

  Yatak Odası İçin Perde Seçimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri