Ev Dekorasyonu

Lambader Modelleri 2019

21.12.2018
439
Lambader Modelleri 2019

Evinizin salonuna farklı bir boyut kazandırmak için lambader tercih edebilirsiniz. Odanız biraz karanlıksa bunu dekoratif bir lambayla aşabilirsiniz. Yaşam alanınızda estetik ve hoş bir görüntü kazandırmak için lambader modelleri 2019 yılında tercih edilebilir. Hem estetik hem de kaliteli bir ışık isteyenler salonlarında ahşap lambader modellerini tercih edebilirler. Bu lambader modelleri aynı zamanda çok daha doğal bir görünüm için de tercih edilebilir. Lambaderler genellikle ayak ve baş bölümlerinden oluşuyor. Her iki kısmı da estetik dokunuşlar ile salona şıklık katar.

Endüstriyel Lambader Modelleri 2019

Modern tasarımla tasarlanmış odalarda endüstriyel görünümlü Lambaderler tercih edilebilir. Odanıza farklı bir çizgi katacak olan bu aydınlatma modelleri ile çok şık bir eve kavuşabilirsiniz. Genellikle demir malzemeler kullanılarak yapılan bu lambader modelleri ile çok daha modern bir çizgi kazandırabilirsiniz. Evinizin dekoruna çok daha rüstik bir tarz kazandıran bu lambaları tercih ederken paslanmaz çelik malzemeden yapılmasına özen göstermelisiniz. Diğer aydınlatma araçlarınızın da bu şekilde olmasını sağlayabilirsiniz.

Ahşap Lambader Modelleri 2019

Ahşap lambader modelleri 2019 yılında çok tercih edilecek. Eve daha doğal bir hava katan ahşap lambaderler açık ve ferah bir şekilde döşenmiş evlerde tercih ediliyor. Ahşap lambader modellerinin baş kısmı koyu renkli olan lambader modelleri ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Ahşap malzeme kullanarak siz de kendi lambaderinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde çok daha ekonomik bir aydınlatma elde edebilirsiniz. Işığı estetik bir biçimde yansıtan lambaderler bohem tarzda döşenmiş evlerde de terci edilebilir.

Retro, vintage ya da country tarzında bir ev hayal ediyorsanız kesinlikle lambader edinmeniz gerekiyor. Koyu renklerde döşenmiş evlerde aydınlatma gücü biraz daha lambader modellerini tercih edebilirsiniz. Lambaderin içine beyaz ışık koyarak alanı çok daha aydınlatabilirsiniz. Lambader modelleri 2019 yılında evinize estetik ve karakteristik bir hava katacaktır. Evinizin genel tarzı ile uyumlu bir lambader modeli tercih ederek tarzınızı koruyabilirsiniz. Dekorasyonunuza hareket katan lambaderler evinize farklı bir hava katacaktır. Lambader seçerken kaliteli ve iyi aydınlatan modelleri seçmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri