Yandex
Ev Dekorasyonu

Lake Mutfak Dolapları

15.01.2017
2.971

Lake mutfak modelleri hangi renk seçilmeli? Küçük mutfaklar için parlak modeller seçilirken, büyük mutfaklarda mat lake dolaplar zarif ve ihtişamlı görünüyor.

Lake Mutfak Dolapları

Lake mutfak dolapları; kalitesi, renk çeşitliliği, parlak veya mat tercih edilebilmesi ile mutfaklarımızı süslüyor. Tasarımcıların gün geçtikçe skalasını genişlettiği lake mutfak dolap modelleri ışık yayan kapak modelleri ile küçük mutfaklarda da göz kamaştırıcı görünüyor. Lake mutfak dolapları nemli bezle kolayca temizlenebilir ve çizikler zemin kalemi sayesinde kolayca giderilebilir. Bayanların tercihleri arasında başı çeken modern lake mutfak dolapları en güzel modelleri sizlerle.

Lake Mutfak Dolabı Renk Seçimi

  1. Geniş lake mutfak dolapları: Geniş bir mutfak metrekaresine sahipseniz her renk lake dolap kapaklarını mutfak dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Geniş mutfaklarda kullanabileceğiniz lake mutfak dolapları ahşap renklerin her tonunda uygulanabilir. Açıklı koyulu renk kombinlerinin kullanılabileceği lake mutfak dolapları geniş alanlarda daha zarif ve ihtişamlı görünür.
  2. Beyaz lake mutfak dolabı: Küçük mutfaklarda da büyük mutfaklarda da sade ve şık bir tasarıma imza atmak istiyorsanız beyaz renk mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz. Beyaz renk tasarlanan mutfak dolapları her zaman mekanı daha huzurlu ve aydınlık göstererek mutfakları daha iç açıcı hale getirir.
  3. Lake mutfak adaları: Geniş mutfaklarda harika duran mutfak adaları mutfak dolapları ile uyumlu yaptırılmalıdır. Lake etkiye sahip mutfak dolaplarına uyum sağlaması içinde lake mutfak adalarından tercih etmelisiniz. Renk konusunda zıt bir renk kullanarak bütünlük sağlayabilirsiniz.
  4. Renkli lake mutfak dolabı: Sıra dışı tasarımlardan hoşlananlar için iyi bir alternatif olan lake mutfak modelleri renk skalası ile göz dolduruyor. İstediğiniz renklerde kullanabileceğiniz lake mutfak dolapları mor, pembe, yeşil veya lacivert renklerle tasarlanarak beyaz renk ile birleştirilebilir. Yine bu mutfak modellerini daha da canlı göstermek için led aydınlatmalar ve spot lambalar kullanılabilir.
  5. Sade lake mutfak dolabı: Sade tercih edilen lake mutfak dolapları her daim moda olmaya aday. Mat lake dolap kapaklarının tercih edildiği mutfaklarda sadelik ve zarif görünüm göz dolduruyor. Sade mutfaklara ışıltı katmak istiyorsanız objelerde parlak aksesuarlar tercih edilebilir.
  Tezgah Arası Dekorasyon Fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri