Yandex
Ev Dekorasyonu

Kutu Raf Modelleri 2020

Kutu Raf Modelleri 2020

Modern ve minimalist bir tarzda ev dekorasyonu yapmak isterseniz kutu rafları tercih edebilirsiniz. İkea, Dekorazon ve Tekzen mağazalarından evinizin genel dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Kutu raf modelleri 2020 sezonunda hemen hemen her odada kullanılabilir. Özellikle depolama sıkıntısı yaşadığınız odalarda kutu rafları tercih edebilirsiniz. Çalışmalarınızı belli bir kategoriye göre sınıflandırıyorsanız duvar rafları sizin için ideal olacaktır. Odanın genel tarzına göre farklı raf modelleri tercih edebilirsiniz. Belli ahşap parçaları bir araya getirerek kendi tasarladığınız raflara sahip olabilirsiniz.

Kutu Raf Dekorasyonu 2020

Hobi odanız için üzerinde desen bulunan kutu rafları tercih edebilirsiniz. Muhtemelen kafanızda canlandırdığınız tasarımı hazır bir şekilde bulamayacaksınız. En kolay çözüm yöntemlerinden birisi düz beyaz renkli kutu rafın içerisine desen çizebilirsiniz. Kutu raf modelleri 2020 sezonunda evinizin daha şık görünmesi için tercih edilebilir. Büyük kutu parçaların içlerini istediğiniz gibi desenlendirdikten sonra diğerlerinin içini uyumlu olacak şekilde düz renge boyayabilirsiniz. Özellikle çalışma odanıza farklı bir hava kazandırmak için bu raflar ideal olabilir.

Kutu raf için marketten kasa isteyebilirsiniz. Kasa bulamazsanız tahta paletler ile raf yapabilirsiniz. Kutu rafları sağlam bir şekilde duvara sabitlemeniz gerekiyor. Duvara sabitlemeden de kutu rafları kullanabilirsiniz. Birbirine asimetrik bir şekilde sabitlenmiş raflar ile evinizi daha şık gösterebilirsiniz. Özellikle koyu renkli kutu raflar modern bir şekilde dekore edilmiş evler için idealdir. Birbirinden farklı boyutlara sahip kutu modellerini bir arada kullanacaksanız en büyüğünün zemin kısmına renkli bir desen yapabilirsiniz. Bu sayede odanıza daha sofistike bir hava katabilirsiniz.

2020 Kutu Raf Modelleri

Kutu raflar ekstra depolama alanı oluşturduğu için çok tercih edilebilir. Ekstra alana sahip olsanız bile bitkilerinizi ya da sevdiklerinizle birlikte fotoğraflarınızı sergilemek için de rafları tercih edebilirsiniz. Kutu raf modelleri 2020 sezonunda farklı görünen asimetrik kesimlere de sahip. Bal peteği şekline sahip renkli raf modelleri ile daha ortamınızı hareketlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz oyuncakları ya da bitkileri bu raf modelleri üzerinde sergileyebilirsiniz. Rafın üst kısmını da eşyalarınızı koymak için kullanabilirsiniz.

  Kutu Raf Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri