Ev Dekorasyonu

Kutu Raf Dekorasyonu

21.02.2019
301
Kutu Raf Dekorasyonu

Sürekli kendisini yineleyen dekorasyon dünyasının en son trendi kutu raflar. Eşyalarınızı çok daha kolay bir şekilde bulmak için rafları tercih edebilirsiniz. Kutu raf dekorasyonu oldukça kullanışlı bir dekorasyon seçeneği olduğundan çok tercih ediliyor. Bu dekorasyonun en çok tercih edilme nedeni kitaplarınızı düzgün bir şekilde sergilemek için rafları tercih edebilirsiniz. Ahşap parçaları birleştirerek de bir kutu formu oluşturabilirsiniz. Rafları duvara sabitleyerek depreme karşı sağlam bir hale getirebilirsiniz. Kutu raflar hemen her yerde kolaylıkla kullanılabilir.

Kutu Raf Dekorasyonu 2019

Kutu raflar salondan çocuk odasına, mutfaktan banyoya kadar her odada uygulanabilir. Kutu raflar odaya tarz ve şıklık kazandırdığı için çok tercih ediliyor. Özellikle çocuk odaları için renkli kutu raflar tercih edebilirsiniz. Kutu raf dekorasyonu yaparken ahşap materyaller kullanarak çok daha doğal görünmesini sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzla birlikte ahşap kısımları boyayarak kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Kız çocukları için pembe tonlarını önerebiliriz. Çocuğunuzla birlikte süsleyerek rafları daha düzenli bir şekilde kullanmaya teşvik edebilirsiniz.

Salon ya da çalışma odası için biraz daha renkli raflar tercih edebilirsiniz. Kendiliğinden renkli raflar tercih ederek sadece montaj işlemini yapabilirsiniz. İstediğiniz rengi hazır bir şekilde bulamayabilirsiniz. Özellikle küçük evlerde depolama problemini çözmek için duvara sabitleyebilir ya da birbirleri ile tutturarak kitaplık gibi kullanabilirsiniz. Duvara monte bir şekilde yapacağınız tasarımları kendiniz yapabilirsiniz. Duvarı tamamen kaplayan bir tasarım yapabileceğiniz gibi farklı noktalarda farklı renklerden oluşan bir tasarım da yapabilirsiniz. Rafların içine led ışık koyarak aydınlık bir ortama da kavuşabilirsiniz.

2019 Kutu Raf Modelleri

Yeni sezonda kalın tahtadan yapılan kutu raflar çok daha popüler. Kutu raflar vitrinlere göre çok daha avantajlıdır. Kullanımı ve kurulumu çok kolay olan kutu raflara aynı şekilde eşya depolayabilirsiniz. Biraz küçük bir mutfağınız varsa baharatlar gibi küçük eşyaları koymak için mutfağa yaptırabilirsiniz. Kutu raf dekorasyonu banyoda da çok tercih ediliyor. Özellikle havluları tek bir yerde toparlamak için tercih edilebilir. Misafir havlularınızı bir rafın içerisinde kendi havlularınızı bir rafın içerisinde depolayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri