Yandex
Ev Dekorasyonu

Kumtaşı Renkli Oda Dekorasyonları

02.09.2019
480
Kumtaşı Renkli Oda Dekorasyonları

Evinizde modern ve sade bir görünüm oluşturmak istiyorsanız mutlaka duvarlarda açık tonları tercih etmelisiniz. Kumtaşı renkli oda dekorasyonları da modern görünen evlerin olmazsa olmazıdır. Açık renkli koltuklarla ve ahşap eşyalarla dekore edildiğinde çok modern ve şık bir şekilde dekore ediliyor. Hemen hemen her boya markasında bulabileceğiniz kumtaşı rengini evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Dar odaları geniş, geniş odaları da daha aydınlık gösteren bu renk ile evinizi dekore etmekte hiç zorlanmazsınız.

Kumtaşı Boya Dekorasyon Önerileri

Salonda bu rengi tercih ettiyseniz odanızın büyüklüğüne göre bir dekorasyon stili benimsemeniz gerekiyor. Küçük odalarda biraz daha açık renkli eşya modellerini tercih edebilirsiniz. Kumtaşı renkli oda dekorasyonları yaparken ahşap mobilyaları kullanabileceğinizi söylemiştim. Odada belli bir kontrast oluşturmak için koyu renkli ahşap mobilyaları tercih edebilirsiniz. Acıbadem kahverengisi mobilyaları tercih ederek çok daha tarz ve stil sahibi olan evlerde tercih ediliyor. Modern bir görünüm elde etmek için duvarlarda da koyu renkli ahşap renkli çerçeveleri tercih edebilirsiniz.

Odanızda klasik bir dekorasyon oluşturmak için bu renk idealdir. Ahşap işlemeli koltuk takımlarını tercih ederek gösterişli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.  Klasik dekore edilen evlerde genellikle açık mavi renkli koltuklar tercih ediliyor. Özellikle altın işlemeli ahşap koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Diğer eşyalarda da koyu renkleri tercih ederek şık görünen bir dekorasyon yapabilirsiniz. Siyah renkli mobilyaları evinizin dekorasyonunda tercih edebilirsiniz. Berjer olarak da koyu renkli mobilyaları tercih edebilirsiniz. Açık renkli mobilyalarla birlikte tercih edilen koyu renkli berjerleri kullanabilirsiniz.

Kumtaşı Duvar Dekorasyonu

Farklı renkli eşyalarla birlikte modern bir dekorasyonu yapabilirsiniz. Özellikle gül kurusu mobilyalarla birlikte kombinleyebilirsiniz. Kumtaşı renkli oda dekorasyonları için modern ve renkli dekorasyonlar için de oldukça uygundur. Koltuğunuzun yastıklarını gri ve siyah renklerde tercih ederek çok şık dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz bu açık ve pastel tonlardaki mobilyalarla birlikte de tercih edebilirsiniz. Farklı ve modern bir dekorasyon için pembe ve mavi tonlarını tercih edebilirsiniz. Ahşap mobilyalar ile çok daha şık görünen bir salona sahip olabilirsiniz.

  Kırık Beyaz Ev Dekorasyonu Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri