Ev Dekorasyonu

Küçük Tv Ünitesi Modelleri

30.01.2017
2.150

Küçük Tv Ünitesi Modelleri için Hangi Marka Tercih Edilmeli? Küçük Oturma Odalarınızda Düşünebileceğiniz Estetik ve Kullanışlı Minik Tv Ünitesi Modelleri.

Küçük Tv Ünitesi Modelleri

Bellona, İstikbal, Doğtaş gibi markaların küçük tv ünitesi modelleri başta olmak üzere özel yapım küçük tv üniteleri de dahil onlarca modeli sizler için araştırdık. Dar ve küçük salonların dekorasyonunda genellikle küçük boyutlu mobilya ve aksesuarlar kullanılır, küçük tv ünitesi çeşitleri de dar olan alanın daha kullanışlı hale getirilmesi ve geniş görünmesi için bir takım fonksiyonel özelliklere sahip olmalıdır.

Küçük Tv Ünitesi Avantajları

 1. En büyük avantajı alandan tasarruf sağlamasıdır. Alan tasarrufuna ek olarak odanın daha ferah olmasını sağlarlar. Ne kadar açık renkli bir ünite seçerseniz odanız o kadar geniş görünecektir.
 2. Kullanışlı çekmece ve raf sistemine sahip küçük televizyon üniteleri, kullandığınız aksesuar ve ufak eşyaları saklamak için idealdir.
 3. Parçalı yapıya sahip ürünlerin yüksekliği ayarlanabildiğinden televizyonun boyutlarına göre sökülüp takılabilir.
 4. En ve boy oranına nazaran derinlikte bu tip ünitelerde kısa tutulur bu sayede ünitenin odanın iç kısmına doğru alan kaplaması engellenir. Buda oda da diğer eşyalar için daha sofistike bir yapı oluşturur.

Küçük Tv Ünitesi Renk Seçimi

 1. Açık renklerin önemine değinmiştik. Beyaz, krem, şampanya gibi açık renkli küçük ünitelerin varlığı pek fark edilmez. Bu sayede odanın daha geniş olduğu algısı oluşturulur.
 2. Pastel tonları, pudra pembesi gibi soft tonlar mobilyalar ile uyumlu ise tercih edilebilecek renklerdendir.
 3. Açık renk mobilya, koltuk takımları veya konsollarla zıt kontrast oluşturmak için koyu renk denenmemeli kontrastı, mavi ve yeşil gibi renklerin parlak ve açık tonlarından tercih edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.
 4. Lake kaplama minik tv üniteleri son derece estetik ve şık görünürler. Bu yüzden parlak boyalı görünümü ile lake kaplamalar özellikle beyaz ve krem lake kaplamalı minik üniteleri küçük salonlarınız için düşünmelisiniz.
 5. Cevizin açık renklerinden tercih edeceğiniz küçük televizyon ünitesi, odalarınıza doğanın en saf halini getirebilir. Mobilyalarınızın da ahşap görünüme sahip ceviz renklerinden olması odanızın dekorasyonunda daha iyi sonuç verecektir.
  Tv Sehpası Modelleri

Küçük Tv Ünitesinde Tercih Edilebilecek Markalar

 1. İstikbal ve Bellona, Doğtaş dekoratif açıdan şık ürünler üretiyor. Kaliteli malzeme anlayışı ile üretilen küçük tv ünitelerini bu markalardan satın alabilirsiniz.
 2. Enzahome tv ünitesi modelleri diğer firmalardan biraz yüksek bir meblağa satılsa da kalite açısından sizi asla yarı yolda bırakmayacak ürünler üretiyor.
 3. Koçtaş ve ikea genel mağazalar olduğu için boş çeşit ve uygun fiyat avantajları ile beğenimizi kazanıyor.
 4. Evidea ve Evmanya internet mağazaları en uygun küçük tv ünitelerini beğeninize sunuyor. Fayda maliyet açısından düşünüldüğünde bu markalar 100tl altında dahi tv ünitesi satışı yapabilmekte. Karar sizin.
 5. Toplu satış alanı olan gittigidiyor, n11 gibi alanlarda küçük yerli üreticilerin el emeği göz nuru ürünlerinden seçim yapmanızda olası.
Sizler için seçmiş olduğumuz onlarca markanın ve özel yapım minik tv ünitesi modellerine aşağıda yer alan galerimizden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri