Ev Dekorasyonu

Küçük Mutfaklar İçin 2020 Dekorasyonu

03.02.2020
593
Küçük Mutfaklar İçin 2020 Dekorasyonu

Yeni yapılan evlerde geniş mutfak bulmak biraz zor olabiliyor. Doğru dekorasyon taktiklerini kullanarak daha geniş görünen bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Küçük mutfaklar için 2020 dekorasyonu genellikle açık renkli eşyalar ve dolaplar tercih ediliyor. Küçük mutfak dekorasyonu yaparken kendinize mutlaka dekorasyon teması belirlemelisiniz. Ayrıca küçük mutfaklarda çok fazla eşya bulundurmayarak da çok efektif sonuçlar elde edebilirsiniz. Küçük mutfaklarda açık renkli ahşap dolapları ve açık renkli mermer tezgahları tercih edebilirsiniz.

2020 Küçük Mutfak Dekorasyonlar

Küçük mutfaklarda beyaz renkli dolaplar ile birlikte sarı ve turuncu renkli buzdolaplarını tercih edebilirsiniz. Özellikle vintage görünüme sahip renkli buzdolapları çok modern bir havaya sahip. Mutfak aydınlatmasında yerden tasarruf etmek için tavana gömülü aydınlatma sistemlerini tercih edebilirsiniz. Küçük mutfaklar için 2020 dekorasyonu arasında modern tasarımlar da yer alıyor. Modern bir mutfak için siyah, beyaz ve duman grisi renklerini birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle antrasit ankastre beyaz eşyalarla birlikte bu renkler çok şık görünüyor. Canlı renklerden hoşlanmayanlar için bu seçenek ideal olabilir.

Canlı renkleri belli detaylarda kullanarak çok şık görünen mutfaklara sahip olabilirsiniz. Yeşil rengi çok seviyorsanız, tezgah arasında bu rengi tercih ederek mutfak dolaplarında başka renkler kullanabilirsiniz. Olabildiğince açık ve canlı renkleri bir arada kullanarak daha geniş görünen bir mutfağa kavuşabilirsiniz. Mutfak eşyalarında da vintage bir tercih yapabilirsiniz. Mutfağınız bu sayede bohem bir stile kavuşacaktır. Kırık beyaz ya da krem tonlarına sahip mutfak dolapları ile şık görünen mutfaklara sahip olabilirsiniz.

2020 Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Yeni sezonda açık renkleri birbirleri ile kombinleyebilirsiniz. Açık turkuaz tonları ile kırık beyaz bir dekorasyon yapabilirsiniz. Küçük mutfaklar için 2020 dekorasyonu için turkuaz tonlarını tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda masa kullanmak için yeterli alanınız varsa açık renkli ahşap masaları tercih edebilirsiniz. Masa için sarı tonlarında sandalyeleri tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda siyah renkli tezgah modellerini tercih edebilirsiniz. Amerikan tarzı bir mutfağa sahipseniz salon ile uyumlu renkte bir dekorasyon yapabilirsiniz. Krem rengi mutfak dolapları ve tezgahları ideal olacaktır.

  Kırmızı Mutfak Dekorasyonu 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri