Yandex
Ev Dekorasyonu

Küçük Hollerde Doğru Dekorasyon Önerileri

26.07.2020
65
Küçük Hollerde Doğru Dekorasyon Önerileri

Bir evde en önemli olan yerlerden birisi hollerdir.Evin iç dekorunu yansıtan bu holler ilk görünüm açısından oldukça önemlidir. Küçük hollerde doğru dekorasyon üreterek ve fonksiyonel ürün kullanarak alanı daraltmadan geniş bir alan elde edilebilir.Eve giren kişilerin karşılanması açısından oldukça önem taşıyan bu yer birçok kişi tarafından pek fazla önemsenmemektedir. Hollerin dekorasyonu için pek fazla fikir sahibi değiliz. Bu sebeple ne yapacağımız hakkında çok fazla fikir sahibi değiliz. Genelde hollere çok fazla önem vermeyen kişiler basit bir ayakkabılık ile tamamen bulunulan yere sıradanlık sağlamaktadır.Sizler evlerinizin girişine ne kadar önem verip doğru dekor ederseniz çok daha şık görüntüler ortaya çıkacaktır.

Küçük Holler İçin Dekorasyon Fikirleri Nelerdir?

Küçük hollerde doğru dekorasyon evinizdeki o dar alanı genişletmek adına çok güzel yöntemlerdir. Sizlerde dar olan alanınızı ferah ve aydınlık bir alan haline getirmek istiyorsanız açık renkler tercih edebilirsiniz. Bu açık renkler evinizin girişi için oldukça güzel gözükecek ve ferah bir alan elde etmiş olacaksınız. Açık renkli duvarlara asılan tablolar veya çerçeveler ile birlikte nasıl büyük bir değişime uğradığını sizler de fark edeceksiniz. Küçük alanları dekor etmek daha zor olabilir. Bunun için mimarlardan fikir alabilirsiniz. Evin giriş alanı olması sebebiyle bu alanların çok güzel bir biçimde aydınlatılması gerekmektedir.

Küçük Holler İçin Kullanılması En Uygun Eşyalar Nelerdir?

Genelde hepimizin evinde olan portmanto tarzı ürünler seçebiliriz. Ama önemli olan alana uyarlamak ve doğru şekilde Küçük hollerde doğru dekorasyon adına birçok eşya kullanabilirsiniz. En önemlisi alanı daha da daraltıp karanlık bir ortam olmamasını sağlamak olmalı. Girişlerinize canlılık katmak adına çeşitli bitkiler kullanabilirsiniz. Sizler ne kadar farklı ve bulundukça içini açacak bir ortam olmalı. Duvara boy aynası koyabilir ve aynı zamanda alanı genişletip hem de ferah bir ortam elde edersiniz. Portmanto kullanacaksanız fonksiyonel ve modern olmasına dikkat ederseniz hem yer kaplama açısında problem yaşamazsınız. Örneğin ayakkabılarınızı giymeniz için bir puf veya sedire ihtiyacınız var. Bunun için kapaklı portmanto dolapları kullanabilirsiniz. Kendinize çektiğiniz puf haline gelebilen çok kullanışlı malzemeler tercih ederek alanınızı daraltmazsınız.

  Farklı Duvar Dekorasyonları
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri