Ev Dekorasyonu

Küçük Evler için Dekorasyon Örnekleri

03.12.2016
1.929

Küçük Evler için Dekorasyon Örnekleri; Küçük Salon, Yatak Odası, Mutfak Ve Banyo Gibi Ev içi Alanlarınız için Dekorasyon Örnekleri.

Küçük Evler için Dekorasyon Örnekleri

Küçük evler için dekorasyon önerileri ile sizde çekirdek ailenize uygun evlerinizi rahatlıkla dekore edebilirsiniz. Günümüzde kalabalık ailelerden uzak yapılanma ile mimariler ve müteahhitler de küçük evlere yönelmişlerdir. Küçük evler için ideal olan öncelikle az ve kullanışlı eşyalar almaktır. Örneğin alacağınız koltuk takımının yatak olabilmesi evinizde misafir ağırlamak için ekstra rahatlıktır. Diğer yandan küçük evlerde çok fazla süs eşyası olmaması gerekir. Alacağınız dekorasyon ürünleri iri ve büyük olmalıdır. Küçük objeler kalabalık bir görünüm sergiler.

Küçük Evler için Dekorasyon Önerileri

  1. Oturacağınız odada ayrı televizyon ünitesi almak yerine televizyonu duvara monte ettirerek daha ferah bir alan sağlayabilirsiniz ve koltuk takımınızın L tarzında olması yer kaplama açısından geniş ortamlar oluşturur. Salon, mutfak, yatak odası veya oturacağınız alanı mantıklı ve ayrıcalıklı dekore ettirmek kısıtlı alanın daha huzurlu ve konforlu bir ortama dönüşmesine yardımcı olur.
  2. Küçük evlerde dikkat edilmesi gereken diğer bir ayrıntıda duvar ve yer renkleridir. Yerdeki fayans, laminant ya da karo taşların açık renk olması alanı daha büyük ve ferah gösterir. Aynı zamanda duvarlarda da pastel tonları kullanmanızı tavsiye ederiz.
  3. Evinizde özellikle yataklarınızın ve dolaplarınızın ve yemek yediğiniz alanların katlanabilir tarzda yaptırılması kolaylık sağlar. Günümüzde herkesin çalıştığı ülkemizde evin küçük olması temizlik açısından da kolaylık sağlayacağı için az eşya zamanın size kalmasını sağlar. Galerimize göz atarak küçük evlerinizi nasıl dekore edebileceğiniz farklılıklarla görebilirsiniz.

Metre karesi küçük 1+1 veya 2+1 evlerinizin ferah ve kullanışlı olmasına sağlayacak dekorasyon örneklerini sizler için derledik. İster oturma odanız, yatak odanız, isterse mutfak ve banyonuz için fikir alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri