Ev Dekorasyonu

Küçük Banyolar için Renk Fikirleri

08.04.2019
482
Küçük Banyolar için Renk Fikirleri

Küçük bir banyoya sahipseniz yenilemeyi düşünüyorsanız yeni fikirler arayışındaysanız. Küçük banyolarda daha az eşya ve açık renkli fayansları tercih etmelisiniz. Küçük banyolar için renk fikirleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yeni sezonda biraz daha açık renkli fayansları tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda biraz daha açık renkli fayansları tercih edebilirsiniz. Özellikle krem rengi desenli fayanslar ile çok şık görünebilirsiniz. Özellikle banyo aksesuarları kullanarak banyonuzu daha şık gösterebilirsiniz. Özellikle bej ve krem tonlarındaki fayansları tercih edebilirsiniz.

Küçük Banyo Fayans Önerileri 2019

Banyonuzun modern görünmesini istiyorsanız metro taşları ile dekore edilmiş banyoları tercih edebilirsiniz. Biraz daha modern görünmesini istiyorsanız yarısına kadar koyu renkli dekore edilmiş yarısından sonrası beyaz taşlardan oluşan fayansları tercih edebilirsiniz. Küçük banyolar için renk fikirleri arasından evinize en uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Biraz daha modern bir banyo istiyorsanız cesur renkleri tercih edebilirsiniz. Siyah fayans taşları ile duvarı kapladıktan sonra yerde minik noktalar bulunan beyaz fayansları tercih edebilirsiniz.

Banyonuz küçük de olsa çamaşır makinesini banyoya koyabilirsiniz. Banyonuzda musluğun altına çamaşır makinesi yerleştirme yeri varsa çamaşır makinesini yerleştirebilirsiniz. Küçük banyolarda duşa kabin modelleri çokça tercih ediliyor. Açık renkli suya dayanıklı ahşap dolap modellerini tercih ederek evinizde daha doğal ortamlar oluşturabilirsiniz. Açık mavi renkli dolapları tercih ederek daha modern banyo modelleri oluşturabilirsiniz. Minik banyo aksesuarları ile banyonuzu daha süslü ve şirin gösterebilirsiniz. Bronz detaylar kullanarak daha şık banyolar oluşturabilirsiniz. Banyonuzun biraz daha vintage görünmesini istiyorsanız bronz detayları kullanmak çok önemli.

Küçük Banyo Renk Önerisi

Banyonuzda genişliğini ve büyüklüğünü arttırmak için boydan boya ayna kullanabilirsiniz. Çeşitli aksesuarlarla banyonuzun daha şık görünmesini sağlayabilir ve orada keyifli vakit geçirebilirsiniz. Küçük banyolar için renk fikirleri genellikle açık tonlar olsa da gold ve bronz renkleri sıklıkla kullanarak, banyo ortamınızı daha büyülü bir hale getirebilirsiniz. Banyonuzda tercih edeceğiniz lavabo ve küvet de renkli modellerde tercih edilebilir. Küçük ayna tercih edecekseniz aynalı musluklu dolapları tercih edebilirsiniz.

  Bej Rengi Banyo Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri