Ev Dekorasyonu

Küçük Banyo Dolabı Modelleri

22.01.2017
2.758

Modern küçük banyo dolabı modelleri 24 farklı resimle galerimizde sizlerle. Zarif küçük banyo dolaplarını inceleyerek banyolarınız için ilham alabilirsiniz.

Küçük Banyo Dolabı Modelleri

Küçük banyo dolabı modellerinde fonksiyonellik ve işlevsellik ön planda olmalıdır. Modern görünümlü küçük banyo dolapları lavabo ile birlikte bütün alınabilir ya da ayrı olarak üst ve alt tezgâhta lüks ve zarif modellerden tercih edilebilir. Küçük banyolar için tercih edilen banyo dolapları banyonuzun rengine ve dekoruna uygun seçilirken zıt renkler kullanılarak da banyoda kontrast sağlanabilir. Küçük banyo dolabı modellerini seçerken dikkat edilmesi gerekenler ve örnekleri sizler için seçtik.

Küçük Banyo Dolabı Modellerini Uygulama

  1. Küçük banyolarda en büyük sorun düzensizlik ve yeterli derecede saklama alanının olmamasıdır. Bu konuda geniş düşünmeli ve imkanlar dahilinde her alanı değerlendirmelisiniz.
  2. Küçük banyolara dolap seçerken duş çevresinde kalan boşluklar, klozet kenarları, lavaboların üst ve alt bölümleri raf ve dolap sistemi ile tasarlanabilir, bu alanlara raflar veya özel yapılmış dolaplardan temin edebilirsiniz.
  3. Küçük banyolara derinlik katan aynaları iyi seçmek gerekir. Aynalı banyo ayna dolapları küçük banyolarda çok estetik görünürken aynı zamanda fonksiyonel ve kullanışlıdır.
  4. Küçük banyoları geniş göstermek için tercih edilen duşakabin modelleri kesinlikle cam olanlardır. Cam olan duşakabinler banyonun bölünmüş havasını ortadan kaldırır ve banyonun daha ferah görünmesini sağlar.
  5. Küçük banyolarda tercih edilen renkler bir bütün olarak seçilirse küçüklük algısı bir nebze ortadan kalkar. Örneğin komple krem renklerde döşenmiş bir banyoda daha geniş bir algı oluşurken atmosferinde iç açıcı görünmesine destek verir. Bu nedenle küçük banyolarınızda renk seçimleriniz kesinlikle açık renklerden yana olmalıdır.
  6. Banyolarınızın küçük olması sıra dışı bir banyoya sahip olamayacağınız anlamına gelmez. Farklı renklerle banyonuzda kontrast yakalarken çok şık lüks etkili banyo dolap modellerinden tercih ederek dikkat çekici hale getirebilirsiniz.
  7. Sade renklerde döşenmiş küçük banyolarda banyo aksesuarları olarak sıcaklık katan hasır ürünler kullanılabilir. Hasırdan çamaşır sepeti banyonun zarif görünmesini sağlarken aynı renklerde banyo setleri ile dekoru kombinleyebilirsiniz.
  8. Eğer imkanlarınız varsa banyonuzda hazır ürünler kullanmak yerine bir usta getirerek size plan çıkarmasını isteyebilir. Bu sayede banyonuzda ne istediğinizi ustayla konuşarak birebir yaptırabilirsiniz.
  9. Galerimizde sizin için hazırladığımız küçük banyo dolap modellerine bakarak bu modellerden esinlenebilir sizde banyonuzda bu dekorasyonları uygulayarak estetik ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri