Yandex
Ev Dekorasyonu

Küçük Banyo Dekorasyonları 2020

08.09.2019
446
Küçük Banyo Dekorasyonları 2020

Yeni yapılan evlerde banyolara ayrılan kısımlar küçüldü. Banyoları dekore ederken daha az ama daha fonksiyonel eşyaları tercih etmeliyiz artık. Küçük banyo dekorasyonları 2020 sezonunda biraz daha farklı ama genellikle aydınlık renklerden oluşuyor. Beyaz ve gri tonlarını banyonuzda kullanarak daha çok aydınlık olmasını ve olduğundan daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Doğru dekorasyon fikirleri ile kullanışlı ve modern görünen alanlar oluşturabilirsiniz. Mümkün olduğunca az eşya kullanarak maksimum alan yaratmalısınız. Banyoda tercih edeceğiniz mobilyaların birbiri ile uyumlu olmasına da özen göstermelisiniz.

Banyo Dekorasyon Fikirleri 2020

Küçük banyolarda fonksiyonel, çok işlevli mobilyalar tercih edilmeli. Bir banyonun olmazsa olmazı olan aynalardır. Sadece dekoratif bir ayna kullanmak yerine dolaplı ayna modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tür küçük değişiklikler banyonuzu daha işlevli bir hale getirecektir. Küçük banyo dekorasyonları 2020 sezonunda açık kahve rengindeki ahşap dolapları tercih edebilirsiniz. Evinizi oldukça doğal gösterecek olan bu banyo dolapları ile çok şık dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Eğer dolabı ayrı bir parça olarak değerlendirmek istiyorsanız tek büyük bir ayna asabilirsiniz.

Oval kesime sahip dekoratif aynalar banyonuzu daha büyük göstermenize yardımcı olacaktır. Banyonuzda açık renk tonlarını kullandıysanız biraz daha koyu kahve tonlarında dolap modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok daha modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Musluk altında çekmeceli dolap modelleri de çok kurtarıcı olabiliyor. Ekstra bir alan sağlayan bu çekmeceli dolapları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz klozetin üzerine bir çift dolap kabini koyabilirsiniz. Bu sayede ekstra bir depolama alanını çok rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Küçük Banyo Dekorasyonu

Banyoda musluk ve klozet yan yanaysa klozetin sifon kısmının üzerinden mermer geçirerek fazladan bir depolama alanı oluşturabilirsiniz. Küçük banyo dekorasyonları 2020 sezonunda genellikle bu şekilde yapılıyor. Yapacağınız dekorasyonda mutlaka fazladan depolama alanları oluşturmalı ve birden fazla kullanım ihtiyacına hitap eden mobilyaları tercih etmelisiniz. Küçük banyoları doğru bir şekilde dekore etmenin püf noktası çok fazla eşya ile doldurmadan şık bir dekorasyon oluşturmak. Banyonuzu daha ferah bir görünüme kavuşturmak için yeşillikleri de kullanabilirsiniz.

  Modern Banyo Küvetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri