Ev Dekorasyonu

Koyu Yeşil Duvar Dekorasyonları

27.06.2020
11
Koyu Yeşil Duvar Dekorasyonları

Son zamanlarda ağırlıklı olarak ev ve iş yerlerinde insanların kullandığı en yaygın cümle, koyu yeşil duvar dekorasyonu istiyorum, olmuştur. Özellikle son zamanlarda yaşanan kötü olaylardan kaçmaya çalışan ve şehir yaşantısından uzaklaşmak isteyen herkesin tercihi koyu yeşil olmuştur.  Huzurun, doğanın ve rahatlığın temsilcisi olan koyu yeşil bu çözümlerden biridir. Koyu yeşil, renk grubu olarak soğuk renkler ailesindendir. Doğayı tarif ettiği ve sakinleştirici özelliği olduğu kanıtlanmış bir renktir.  Koyu yeşili kullanmamızın sebebi budur. Özellikle koyu yeşil duvarlar, mobilya takımları ve aksesuarlar kullanılarak çok şık bir dekorasyon kazanılabilir.

Koyu Yeşil Yatak Odaları

Bu kategoride kullanılacak orman desenli koyu yeşil bir duvar odanıza daha ferah bir görüntü kazandıracaktır. Duvarda kullanılabilecek yeşil ve duvara uygulanan yapraklar, zemininizle birleştiğinde mükemmel bir görüntüye sahip olacaksınız. Uyguladığınız yaprak detayları yanı sıra kullanacağınız vazo veya tablo gibi süslemelerle yatak odanızı tamamlayabilirsiniz.  Yatakta kullandığınız kumaşlara karar vermeden önce bu işlemleri yaparsanız kumaş seçimi bütünleyici olacaktır ve rahatça karar verebileceksiniz.

Koyu Yeşil Duvar Dekorasyonu Çocuk Odaları

Çocuklarınız ve sizin için koyu yeşilin son derece uygun olmasının sebebi, koyu yeşilin sakinleştirici özelliğinden başka bir şey değildir. Çocuklarımızın sakin bir ortamda uyuyabilmesinin yolu beyaz renkleri koyu yeşille detay katarak güzel bir dekor oluşturmaktan geçiyor. Çocuk odalarınız için yeşile uyumlu tablolar tercih ederek daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çocuk odalarında genellikle daha sade bir görüntü elde edilmek istenir bu yüzden dekorasyon tercihinizi yaparken dikkatli olmalısınız. Bu detayların kullanıldığı odalar büyük bir övgüyü hak ediyor.

 Temizlik Odası ve Banyo

Banyo ve temizlik odaları gibi hijyenik mekanlarda kullanılabilecek en ideal ve en uygun renklerden biri koyu yeşildir. Aksesuar olarak kullanılan birkaç koyu yeşil dekorasyonlar görkemli bir görünüm sağlayacaktır. Çamaşır makinesi gibi objeler genelde beyaz kullanıldığı için yeşil ve beyaz uyumu ile çok hijyenik bir görüntü elde edeceksiniz.

  En Popüler Duvar Boyaları

Koyu Yeşil ile Muhteşem Salonlar

Kendinize görkemli bir salon oluşturmak istiyorsanız, oturduğunuz zaman daralmadan saatlerce rahatça vakit getirebileceğiniz bir salon oluşturmak istiyorsanız koyu yeşil duvar dekorasyonu tam olarak size göre. Duvar kâğıdı kullanırken altın motifli desenleri kullanabilirsiniz. Koyu yeşil çoğu kişiye sert geldiği için mobilyalarınıza uygun renkler tercih ederek daha ferah bir görüntü elde etmeniz sizin için kusursuz bir seçim olacaktır. Renk tercihinizi beyaz ve pembe olarak seçebilirsiniz çünkü bu renkler yumuşak renklerdir ve genellikle bu renkler tercih edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri