Ev Dekorasyonu

Koçtaş Çelik Kapı Fiyatları

05.01.2017
1.956

Koçtaş çelik kapı fiyatları ve modelleri. Koçtaş yapı market çelik kapı modellerinde de diğer ürünlerinde olduğu gibi kalite ve şıklıktan ödün vermiyor.

Koçtaş Çelik Kapı Fiyatları

Koçtaş yapı market çelik kapı modellerinde de diğer ürünlerinde olduğu gibi kalite ve şıklıktan ödün vermiyor. Her bütçe ve zevke hitap eden koçtaş çelik kapı modellerinde yüksek fiyatlar vererek stilinize uygun modeller seçerken, düşük bütçelere sahip modellerde de evinizde tarzınızı konuşturarak güvenliğe alabilirsiniz. Çelik kapı alırken öncelik kesinlikle güvenlilik ve dayanıklılıktır. Resim galerimizde koçtaş da bulunan birbirinden güzel çelik kapı modellerinin özelliklerini ve fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Çelik Kapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 1. Çelik kapı demirbaş olduğu için sık değiştirilen ürünlerden değildir. Hayatınız boyunca en fazla iki kere değiştireceğiniz çelik kapılar bu nedenle ince elenip sık dokunarak alınmalıdır. Dayanıklılığı yıllarca süren çelik kapı alırken güvenlik ilk kural olmalıdır.
 2. Çelik kapı almaya karar vermek hızsızlığı bir nevi engellemektir. Bu konuda en iyi yardım alabileceğiniz meslek sahipleri ise çilingircilerdir. Çevrenize en yakında bulunan çilingirciden yardım alarak nasıl bir kapı almanızın daha güvenli olacağını soruşturabilirsiniz.
 3. Eve ilk izlenimi katan dış kapılar güvenliğin önemli olduğu kadar estetik ve şıkta görünmelidir. Karakterinizin de yansıması olarak kabul edilen ev dekorlarında dış kapı seçerken estetik görünmesine de özen gösterin.
 4. Çelik kapı aldığınız yer, size satış sonrasında da güvenlik sağlamalıdır. Bu nedenle her aldığınız çelik kapı sizi güvenli tutacak diye bir kaide bulunmuyor.
 5. Çelik kapı adı altında satılan her kapının çelik kapı olduğunu düşünmeyin. Çelik kapı alırken EN 1627 AB sınıflandırılması bulunmalıdır. TSE belgesi bulunan çelik kapılardan almak huzurlu uyku çekmenizi kolaylaştırır.
 6. Çelik kapı montajı yaptırırken kapı kasası ile duvar boşluğu arasında 4mm bulunmalıdır. Yaptırırken bu özelliğe ayrıca dikkat etmek kapının esnetilerek açılmasını önleyecektir.
 7. Modüler tercih edeceğiniz çelik kapı modellerinin dış aksamları basit bir şekilde değiştirilebilir. Bu açıdan aldığınız çelik kapı renginden zamanla sıkılarsanız değiştirmeniz hem daha masrafsız hem de daha kolay olur.
 8. Herkes çelik kapı dükkanı açabilir. Bu yönde yıllarını vermiş, güvenebileceğiniz köklü firmalara gitmek en sağlıklı olanıdır. Çok ucuz bir kapı yaptırmak sadece görsel açıdan evinizin değerini arttırır.
 9. Çelik kapı yaptırırken birçok ayrıntı gibi kilit sistemi de önemli bir ayrıntıdır. Kilit sistemi; taktıracağınız duvar düzeneğinin sağlam olması, kapınızın güvenlik önlemini arttırır.
 10. Çelik kapınızın kolay kapanması kalitesi ile doğru orantılıdır. Elinizle yavaş bir hareket yaparak ittirseniz de dahi çelik kapınızın kolayca kapanması gerekir.
 11. Çift şekilde contalanan çelik kapılar ses, soğuk, güvenlik böceklere karşıda koruma sağlar. Bu nedenle yaptırmadan önce yaptıracağınız kişiye bu ayrıntı belirtilmelidir.
 12. Kapı arasında kalan boşluğa genellikle köpük koyulur. Ucuz firmaların yaptığı bu montaj güvenli en az seviyede sağlayacağından bu boşlukta kesinlikle beton kullanılmalıdır. Biraz daha yüksek fiyat gerektirse de güvenlik üst seviyede olacaktır.
  Amerikan Kapı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sizler için seçtiğimiz en güzel koçtaş çelik kapı modelleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri