Yandex
Ev Dekorasyonu

Kız Bebek Odası Dekorasyonu

10.04.2019
565
Kız Bebek Odası Dekorasyonu

Bebeğiniz olacağı için çok heyecanlısınız. Bebeğinizin odasının çok güzel görünmesini istiyorsunuz ve uygun fiyatlı eşya arayışındasınız. Aslında tam da doğru yerdesiniz. Kız bebek odası dekorasyonu yaparken çok daha fazla özenebilirsiniz. Bebeğinizin odasını dekore ederken her yerin tek renkte görünmesinin önüne geçmelisiniz. Farklı renkleri ve farklı tonları bir arada kullanarak daha eğlenceli görünen odaya sahip olabilirsiniz. Kız bebek odası için en popüler renk pudra pembesi. Odanın bütün duvarlarını bu renge boyayabilir ya da daha karakteristik durması için tek bir duvarı da boyayabilirsiniz.

Kız Bebek Odası Dekorasyonu 2019

Yeni sezonda bebek odası için dekorasyon yaparken biraz daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Odanın teması pembe ise yatağı ve diğer eşyaları beyaz renkte tercih edebilirsiniz. Krem renkli ahşap beşik ve şifon yeri tercih ederek çok ekonomik bir dekorasyon yapabilirsiniz. Kız bebek odası dekorasyonu oldukça kolaydır. Pembe ve kızların hoşlanacağı eşyaları tercih ederek çok eğlenceli ve süslü bir odaya sahip olabilirsiniz.

Beşiğin üzerine tülden örtü yaparak çok şık görünen bir odaya sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin yatağında beyaz yatak örtüsü ve nevresim tercih edebilirsiniz. Bebeğin yatağında pembe nevresim tercih edecekseniz duvarda pembe yerine farklı bir renk tercih edebilirsiniz. Odada duvara farklı desenler yapıp daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Duvarda soft tonda gri tercih edecekseniz sıkıcı görünmemesi için beyaz duvar süslerinden tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin odasında bebeğinizi emzirmek için tekli koltuk ya da sallanan sandalye modellerinden birisini tercih edebilirsiniz.

2019 Kız Bebek Odası Tasarımı

Yeni sezonda beşikleri tüllü süsler ile kaplayıp daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin dolabı için klasik ya da country tarzda dolap modellerini tercih edebilirsiniz. Kız bebek odası dekorasyonu genellikle yumuşak tonlu renkler tercih edilerek oluşturuluyor. Bebek odasına perde tercih ederken store perde modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı bir renk tercih etmek istiyorsanız mor ya da turkuaz tonlarını tercih edebilirsiniz. Mor rengi özellikle daha eğlenceli görünmesi için tercih ediliyor.

  Bebek Odası Takımı Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri