Ev Dekorasyonu

Kısıtlı Bütçe ile Salon Dekorasyonu

13.07.2020
41
Kısıtlı Bütçe ile Salon Dekorasyonu

Hepimiz evimizde rahat ve konforlu bir yaşam sürmek isteriz. Tüm odaların iç açıcı bir hava vermesi herkesin istediği bir şeydir. Bazen bu isteklerimiz çokça paralar gerektirebilir. Örneğin kısıtlı bütçe ile salon dekorasyonu yapmak isterseniz bu biraz zor olabilir ama elinizden gelen emeği gösterirseniz yapabilirsiniz.


 Salon Dekorasyonu Nasıl Yapmalıyız?


Kısıtlı bütçe ile salon dekorasyonu
planlıyorsanız bu biraz uğraştırıcı olabilir ama yapılmayacak hiçbir şey yok.Göze hoş gelen her şeyi yapmanız mümkün. Önemli olan ne yapacağınızı bilmek olmalıdır. Eğer dekorasyon yapmada aceleci değilseniz bunu zamanı değerlendirerek yapabilirsiniz. İkinci el sağlam ve değerli eski tip ürünler tercih edebilirsiniz. Bunlar üzerine el emeğiniz ile birkaç değişiklik yapabilirsiniz. Çok amaçlı sehpalar kullanarak evinize farklı hava katabilirsiniz. Duvarlar için boya gerektirmeyen çeşitli çıkartmalar kullanabilirsiniz. Koltuk şalları kullanarak ortamı biraz da olsa değiştirebilirsiniz. Evinizde alanınız varsa pencere önüne iki tane eskitme tarzda ikinci el koltuk alıp muhteşem bir oturma köşesi yapabilirsiniz. Halı seçimi çok önemlidir. Her şeyin uyumunu yakalayıp yaparsanız bunu doğru halıyla tamamlamanız gerekir. Halıyı kötü seçtiğiniz takdirde yaptığınız ortama da güzel bir görünüm vermeyecektir. Kendi el emeğinizle salon abajuru yapabilirsiniz. Işık seçimine önem vermelisiniz. Birkaç dekoratif ürünle ışıklandırma da oldukça başarılı olabilirsiniz. Böylelikle kısıtlı bütçe ile çok fazla para harcamadan salon dekor edebilirsiniz.

Kısıtlı Bütçe İle Salon Dekorasyonu Fikirleri


Salon dekorasyonu
için pahalı eşyalara ihtiyacınız yok.  Birkaç fikir vermek gerekirse;
– Pahalı aksesuarlara gerek yok: Kendiniz aksesuar yapabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve göze hitap etmiş olur. Sizin kendi emeğinizle yaptığınız aksesuarlar sizi daha çok mutlu eder.
– İhtiyaçlarınızı ön planda tutmalısınız: Öncelikle neye ihtiyacınız olduğunu kafanızda tasarlayıp not almanız gerekir.
– Duvar dekorasyonlarını değiştirebilirsiniz: Duvar bir evin her şeyidir. Aydınlık ve ferah bir ortam yaratmak tamamen duvar rengine bağlıdır.
– Az eşya kullanarak çok şey yaratabilirsiniz: İlla çok eşyanız olacak diye bir kural yok. Ne kadar az eşya olursa bütçeye o kadar tasarruf sağlamış olacaksınız.

Sizde birkaç uğraşla salonunuzu değiştirebilir çok

  Avangart Salon Dekorasyonu

hoş görüntüler elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri