Yandex
Ev Dekorasyonu

Kırmızı Mutfak Dekorasyonu

25.03.2019
452
Kırmızı Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonunda en çok dikkat çeken renklerden birisi de kırmızı. Mutfağınızın tamamında ya da sadece eşyalarınızda kırmızı rengi tercih edebilirsiniz. Mutfağınızın bir karaktere sahip olmasını istiyorsanız kırmızı renk ideal bir tondur. Kırmızı mutfak dekorasyonu ile çok şık görünen mutfaklara sahip olabilirsiniz. Kırmızı renk ile birlikte farklı renkleri birlikte kullanabilirsiniz. İki renkli olarak yapılan dekorasyonlarda kırmızı rengi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. İki güçlü rengi bir arada kullanarak hareketli ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kırmızı Mutfak Dekorasyonu 2019

Mutfağınızda hareketli bir tarz oluşturmak için kırmızı ve siyah rengi bir arada kullanabilirsiniz. En canlı kırmızı renk ile birlikte koyu mat bir siyah çok uyumlu olacaktır. Kırmızı mutfak dekorasyonu yaparken eşyalarınızı siyah renkte tercih edebilirsiniz. Daha doğru bir kullanım için dolaplarınızı canlı kırmızı renginde tercih edip tezgahı ve dolap içi rafları siyah renkte tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok daha modern ve tasarım sağlayabilirsiniz. Mutfağınızda yemek yeme alanı da bulunuyorsa siyah ahşap masa tercih edebilirsiniz.

Sandalyelerinizi de kırmızı renkte tercih ederek mutfağınıza belli bir karakter katabilirsiniz. Bir diğer alternatif de kırmızı dolaplarla birlikte krem rengi fayans ve mermer kullanmak. Tezgah arasında krem rengi desenli fayansları tercih ederek çok şık görünen dekorasyonları yapabilirsiniz. Biraz daha sade tasarımlı mutfak isteyenler bu dekorasyonu tercih edebilirler. Biraz daha farklı ve modern görünen mutfaklar için tezgah arasında siyah beyaz karo fayanslar döşeyebilirsiniz. Modern tasarıma sahip mutfaklar ile çok şık görünen bir eve sahip olabilirsiniz.

Kırmızı Mutfak Modelleri 2019

Kırmızı rengi siyah dışında kırık beyaz ile birlikte de kombinleyebilirsiniz. Çok canlı kırmızı ile aynı canlılıkta beyaz tonu tercih etmek çok doğru olmayabilir. Kırmızıyı koyu beyazı da biraz daha kremsi tonlarda tercih ederek klasik tarzda döşenmiş bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Kırmızı mutfak dekorasyonu yaparken mutfağınızın boyutlarını göz önünde bulundurmalısınız. Siyah ve kırmızı tonları bir arada kullanmak için geniş bir mutfağa sahip olmalısınız. Alanınız yeterince geniş değilse açık renkli yer döşemelerini tercih edebilirsiniz.

  Siyah Mutfak Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri