Yandex
Ev Dekorasyonu

Kırık Beyaza Uygun Renkler

21.09.2019
565
Kırık Beyaza Uygun Renkler

Beyaz rengi her türden eşya ve renk ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Kırık beyaz da her türden eşya ile birlikte kullanılabilen güzel bir renk. Kırık beyaza uygun renkler aslında hemen hemen hepsi diyebiliriz. Kırık beyaz duvar rengi ile vintage, Retro ve modern tasarımlar yapabilirsiniz. Kırık beyazla birlikte evinizde doğal tonları kullanabilirsiniz. Kahverengi tonları ile birlikte tercih ederek vintage bir görüntü oluşturabilirsiniz. Siyah direk lambalarla birlikte ahşap eşyaları bir arada kombinleyebilirsiniz. Bu sayede doğal vintage bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Kırık Beyaz İle Uyumlu Renkler

Evinizde doğal renkleri kullanarak çok modern dekorasyonlar yapabilirsiniz. Ahşap mobilyalar ile duvardan daha beyaz koltuk modellerini birlikte kullanabilirsiniz. Ortama hem doğal bir görünüm hem de canlılık katması için yeşil bitkileri tercih edebilirsiniz. Büyük saksılar içerisinde bulunan bitkileri tercih edebilirsiniz. Kırık beyaza uygun renkler arasından kendi tercihinizi yapabilirsiniz. Mobilyaları beyaz renkte tercih etmeniz bir süre sonra canınızın sıkılmasına yol açabilir. Daha eğlenceli bir görünüm için daha farklı tonlarda mobilyalar tercih edebilirsiniz.

Pastel mavi koltuk modelleri ortama renk katmak için ideal olacaktır. Koltuğa yastık olarak daha açık tonlardaki modelleri tercih etmelisiniz. Yeşil ve turuncu tonları daha uyumlu ve doğayı çağrıştıran bir renk olacaktır. Kırık beyaz rengine canlılık katacak olan bu iki rengi evin her alanında kullanabilirsiniz. Evinizde koyu bir dekorasyon stili tercih ettiyseniz kırık beyaz rengini de kullanabilirsiniz. Özellikle koyu gri ve bordo renkleri ile yapılan dekorasyonlarda kırık beyaz rengini tercih edebilirsiniz.

Kırık Beyaz Renk Uyumu

Kırık beyaz birçok renk ile uyum içerisinde olduğundan şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Kırık beyaza uygun renkler arasından koyu füme grisi rengi tercih edebilirsiniz. Koyu renk koltuklar ile açık duvarlar çok modern görünecektir. Kırık beyaz ile birlikte farklı duvar renklerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle birden fazla renk kullanacaksanız bu rengi geçiş rengi olarak kullanabilirsiniz. Çocuk odası dekorasyonu yaparken bu tür geçişler odayı dengeleyecektir. Özellikle pembe ve mavi tonlarıyla birlikte kullanıldığında çok hoş görüntüler elde edebilirsiniz.

  Fayans Boyama İşlemi Nasıl Yapılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri