Yandex
Ev Dekorasyonu

Kilim Mobilya Modelleri

07.10.2020
27
Kilim Mobilya Modelleri

Kilim mobilya modelleri ev içerisinde özellikle en çok kullanılan alanlardan olan yatak odalarında, oturma odalarında ve salonlarda birbirlerini tarif edilemez bir uyumla tamamlayan mobilyalardır. Renk, desen ve tarz bakımından birbirlerini tamamlayan Kilim ev eşyaları, görsel zarafetin vücut bulmuş halidir.

Kilim Mobilya Modelleri ve Dekorasyonu

Günümüzde Kilim mobilya olarak evlerimizde ve iş yerlerimizde yer alan modeller genellikle retro yapılı, eskitilmiş ya da bunların tam zıddı olarak modern zaman mobilyalardır. Modern evlerin eski esintilerle buluşturulmasına ve gelecek yılların mobilya modasını şimdiden evlerinize taşımanıza vesile olan bu mobilyalar ile siz de evlerinizde zamansız yansımaları barındırabilirsiniz.

Kilim mobilya 2020 yılı mobilya modasında adından sıkça söz ettirmeye yıl biterken de devam ediyor. Uzun yıllardır devam eden klasik çizgilerini bozarak zamanın nabzını tutmaya karan veren bu marka, tasarımlarını adeta baştan yazıyor. Mobilya tasarımı alanında uzman kişilerle çalışmalar yapan Kilim, mobilya fuarlarından daha sık karşımıza çıkacak cinsten.

Kilim oturma odası mobilyalarında 2020-2021 modası olarak iki çeşit renk uygulanmıştır: açık-soft tonlar ve koyu-keskin tonlar. Her ölçekteki odalara yakışacak şekilde tasarlanan bu mobilyalar usta tasarımcıların ellerinden çıkmıştır. Özellikle oturma gruplarında chester çizgiler göz doldurur niteliktedir. Kilim yatak odası gruplarında ise göze çarpan karyolaların genişliği, yerden yüksekliği ve yatak başlıklarının genişliğidir. Geçmiş dönem yatak odalarına modern çizgilerin katılarak tasarlandığı bu odalar estetiğe önem veren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Kilim yemek odası mobilyalarında ise daha basit kesimli mobilyalar göze çarpıyor. Sade ve yalnızca iki renkten oluşan mobilyalarda genel olarak desen bulunmuyor. Bu mobilyalar için her renk ve desende ev tekstili ürünleri kullanılabilir fakat masa ve sandalyelerin renklerini ön plana çıkarmanız için mobilya renginin tam zıddı renklerde halı ve perde kullanmanız tavsiye edilir. Kilim mobilya modelleri arasında en çok satılanlar arasında köşe takımları ayrı bir yer tutuyor. Özellikle az nüfuslu aileler ve bekarların tercih ettiği köşe takımları yumuşak kesimlere sahiptir ve ebat olarak küçük yapılıdır.

  2020 Nişan ve Söz Tepsi Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri