Yandex
Ev Dekorasyonu

(DIY) Kendin Yap Yatak Odası Tasarımları

29.11.2016
2.699

(DIY) Kendin Yap Yatak Odası Tasarımları ile Yatak Odanızda İstediğiniz Değişikliklere İmza Atabilirsiniz. Diy Baza, Sehpa, Kitaplık, Şifonyer Örnekleri.

(DIY) Kendin Yap Yatak Odası Tasarımları

Kendin yap yatak odası tasarımları ile yatak odanızdaki ufak çaplı değişimleri kendiniz tasarlayın. Ev dekorasyonu yaparken hazır malzemeler kullanmak çok zevkli olmayabilir yada ufak bir değişiklik için bir odayı baştan aşağı tasarlamak hem zahmetli hem de gereksizdir. Yatak odası kendin yap (DIY) projeleri sayesinde, yatak odanızda ufak çaplı dekorasyonlar yapmanız ekonomik ve bir o kadarda eğlencelidir. Üstelik kendi tasarımlarınız la el becerinizi geliştirmekte elinizde.

(DIY) Kendin Yap Yatak Odası Tasarımları

Yatak odası tasarımlarını kendiniz yapabileceğiniz projeler.

  1. Yatak başlığınızı yüksek ücretler ödeyip satın almak yerine marangozdan istediğiniz ebatlarda oval, kare, dikdörtgen şekilli yada şekilsiz bir tahta hazırlatıp, üzerini boyayabilir veya istediğiniz kumaşları belirli şekillerde işleyebilir, değişik materyallerle süsleyebilirsiniz. Ahşap kapı görünümlü yatak başlıklarından tutunda, oyma resimlere kadar onlarca modeli kendiniz hazırlayabilirsiniz.
  2. Karyola’nı kendin yap! Evet ne dediğimizi gerçekten biliyoruz galerimizde bununla ilgi örnek resimler bulabilirsiniz.  Zevkinize hitap eden karyolaları mağazalardan bulamadığınızda mecburiyetten çok daha kötülerine yüksek fiyatlar ödediğimiz olmuştur. Peki kendiniz yapsanız hem sizin zevkinize uygun olsa hemde çok cüzi rakamlara işin içinden çıksanız nasıl olur? Biraz el becerisi isteyen işi dilerseniz galerimiz deki örneklerin çıktılarını alıp bir marangoza yaptırabilirsiniz.
  3. Dekoratif kitaplık yapmak istemez misiniz? Yatak odanızda süs eşyalarınızı koyabileceğiniz, güncel okuduğunuz kitapların yer almasını isteyeceğiniz ahşap ve demirden tamamen sizin eseriniz olan dekoratif kitaplıklar yapmak mümkün. İster kitaplıkları süslemeler kazıyın isterseniz de zevkinize uygun boyayın.
  4. Sehpanı tasarla: Dilerseniz yatak odanızda kullandığınız şifonyerleri ve komdinleride kendiniz tasarlayabilirsiniz.
  5. Sandık tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz dekoratif her boyutta ihtiyacınıza özel kendi sandığınızı kendiniz yapabilirsiniz.
  6. İstenirse yatak odasında kullanılan süs eşyaları, ve ahşap saatler tasarlamak hiçte zor değil.
  Çiçek Süsleme Fikirleri

Sizler için seçtiğimiz ve galerimizde göreceğiniz (DIY) Kendin yap yatak odası tasarımlarından ilham alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri