Ev Dekorasyonu

Kediler için Ağaç Ev Dekorasyonları

18.03.2019
262
Kediler için Ağaç Ev Dekorasyonları

Kediler çok hareketli canlılar. Oyun oynamayı çok seven bir kediniz varsa bir noktada ağaç evine sahip olmanız gerekiyor. Kediler için ağaç ev dekorasyonları pet shoplardan kolayca bulunabilir. Özellikle tekir kediler çok hareketli ve cana yakın canlılar. Kedilerin doğal avlanma ortamını oluşturabilmesi için ahşap kedi evlerini tercih edebilirsiniz. Kedinizin boyutuna göre büyük, küçük ve orta boyda bir model tercih edebilirsiniz. Birden fazla kediniz varsa kedi evini daha büyük boyutlarda tercih edebilirsiniz.

Kedi Ağaç Evi Modelleri 2019

Küçük ağaç evleri özellikle yavru kediler için ideal. Küçük kedi kulübesinin üzerinde ağaç dalı bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Kediler için ağaç ev dekorasyonları yeni sezonda tercih edilebilir. Evde küçük çocuk varsa onun da tırmanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede kedi ile çocuğunuz arasındaki bağı kurabilirsiniz. Yere yakın kısımlarda tırmalama malzemesinin bulunması da ağaç evlerin her katında kedilerin rahat bir şekilde yatması için düz kısımlar bulunur. Bu kısımlara kedinizin alışması için kedi nanesi sıkabilirsiniz.

Doğal ağaç evleri yerine tırmanma evlerini de tercih edebilirsiniz. Oyuncu kediler için bu evler çok ideal olacaktır. Farklı boyutlarda silindir tırmanma çubuklarının üzerinde kedilerinizin tırmanmasını sağlayabilirsiniz. Bu kedi tırmanma evleri ağaç evlere göre daha uygun fiyatlı olduğu için tercih ediliyor. İlk başta kediniz alışmadıysa kedi nanesi sürerek kedinizin alışmasını sağlayabilirsiniz. Ağaç dallarını belli noktalara sabitleyerek kedinizin avcılık dürtüsünü harekete geçirebilirsiniz. Bu kedi evleri genellikle doğal ahşap renginde tasarlanıyor. Daha farklı bir model arıyorsanız renkli ağaç evleri tercih edebilirsiniz.

Kedi Ağaç Evi Dekorasyonu 2019

Evinizde kedi için oyun alanı oluşturmak istiyorsanız mutlaka tırmanma evlerinden edinmelisiniz. Birden fazla kedisi olanlar için kedi ağaç evleri ideal olacaktır. Kediler için ağaç ev dekorasyonları yaparken farklı oyuncaklarını kullanabilirsiniz. Çok sevdiği bir oyuncağı ipe bağlayıp tırmanma evine asabilirsiniz. Bu sayede kedinizin bütün enerjisini oyun oynarken atacağından emin olabilirsiniz. Evinizdeki genel dekorasyona göre renkli ağaç evleri tercih edebilirsiniz. Renkli tırmanma evleri kedilerin daha çok dikkatini çekecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri