Yandex
Ev Dekorasyonu

Katlanır Yemek Masası Modelleri

14.09.2019
796
Katlanır Yemek Masası Modelleri

Küçük evlerde alan ve eşyaların fonksiyonel olması oldukça önemlidir. Yemek masası da fonksiyonel olarak kullanılan eşyalardan birisi. Katlanır yemek masası modelleri özellikle küçük metrekareli evlerde tercih edilebilir. Evin herhangi bir alanında bu masa modellerini tercih edebilirsiniz. Evinizin genel tarzına ve alanınıza uygun şekilde sığacak masa modellerini tercih edebilirsiniz. Daha küçük evlerde duvara monte edilebilen katlanır yemek masası modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle koridorda bu şekilde monte edilebilen yemek masalarını tercih edebilirsiniz.

Açılır Kapanır Yemek Masası Modelleri 2020

Kalabalık sofraları çok sık kurmak zorunda kalıyorsanız ama aynı zamanda yerden tasarruf etmek istiyorsanız katlanır yemek masası modelleri kurtarıcınız olabilir. Salonunuzda yeterli alan varsa açılır kapanır yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Ortasında masanın bir kısmı bulunan bu masa modelleri evlerde çok yaygın bir şekilde kullanılıyor. Özellikle yeni evli çiftler bu masaları tercih edebilirler. Evinizde genellikle açık renkli mobilyaların kullanımını tercih ediyorsanız biraz daha doğal tonlardaki ahşaptan yapılmış yemek masası modellerini tercih edebilirsiniz.

Stüdyo dairelerde mutfakta katlanır masanın bulunması hem ekstra tezgah hem de yemek masası olarak değerlendirilebilir. Çok amaçlı kullanım ihtiyaçlarına göre değerlendirilebilen bu masayı doğal ve sade bir dekorasyon tarzına sahip olanlar kullanabilirler. Minimalist bir tarzla dizayn edilen masaların beyaz renkli olanları odanın daha geniş görünmesine yardımcı olabilir. Mutfak tezgahının yanında kolayca durabilen modelleri tercih ederek çok daha fazla yer kazanabilirsiniz. Yuvarlak masaların da ortadan katlanabilir modellerini tercih edebilirsiniz. Fazla bir alana ihtiyacınız olduğunda diğer yarısını da kullanarak masayı genişletebilirsiniz.

Katlanabilir Yemek Masası Modelleri 2020

Gizli yemek masaları da oldukça kullanışlı olabiliyor. Bir dolabın içerisinde saklanmış olarak bulunan masa modellerini tercih ederek evinizi çok daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Katlanır yemek masası modelleri tek başına yaşayanlar tarafından da tercih edilebilir. Duvara monte ederek kullanılan yemek masaları hem çok estetik hem de çok kullanışlı olabiliyor. Masanın arkasına resim çizerek kullanabilirsiniz. Bu sayede koridorunuz çok daha renkli ve modern görünecektir.

  Avangard Yemek Odası Takımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri