Yandex
Ev Dekorasyonu

Kapuçino Rengi Ev Dekorasyonu

25.06.2020
60
Kapuçino Rengi Ev Dekorasyonu

Kapuçino renginin ferah ve modern bir çizgi yaratmasını istiyorsanız tonlarına dikkat edecek şekilde evi dekore etmeniz gerekir. Sanıyorum Kapuçino rengi evi dekore ederken kullanılacak en doğru renklerden biridir. Açık tonlarıyla renk geçişleri sağlandığında bilindiği üzere yeni sezon olan atmosferleri yakalamanız mümkündür. Bu olası bir durum olsa da içeriğimizde evininizin olduğundan ferah bir mekan olması için birkaç ipucu vereceğiz.

Kapuçino rengi modern çizgileri desteklediği gibi bohem tarzında olmazsa olmazlarındadır. Bohem tarz ya da modern çizgiler için her rengin olduğu gibi diğer açık tonlarla birlikte kullanıldığı zaman ortaya istenilen görüntüyü yansıtacaktır. Evinde bohem tarzı isteyenlerin daha çok tarçın gibi renkleri kullanması gerektiğini söylemek mümkündür. Kapuçino rengini kullanırken diğer odaların renklerini de Kapuçinorengine en çok uyan renkler buz beyazı rengi ya da bulut renkleridir. Halılarda yakalayacağınız bu renk tonları ile tarz oluşturabilirsiniz. Bu sezon yatak odası renkleri Kapuçino renginin rağbet gördüğünü söylemek mümkündür.

Her Tonu Değerlendirin

Kapuçino renklerini evin her yerinde aynı tonunu kullanmaktansa her tonunu bir arada kullanabilirsiniz. Aydınlatmaları dikkatli kullanmak bu rengin evin her yerinde doğru kullanılmasını sağlar. Televizyon konsolunu nereye koyacaksanız o duvara diğer tonlarının aksine açık Kapuçinorengini kullandığınızda boyut olarak odanın atmosferinin değişeceğini pek ala görmek mümkündür. Aynı şekilde mutfak dolaplarının tamamen Kapuçinorengi olması ve duvarların beyaz ile tamamlanması yeni sezon trendlerinden biridir.

Koyu antrasit renkli duvarlara en uygun mutfaklar Kapuçino rengidir. Koyulu açıklı renklerin uyumunu seviyorsanız bu durumdan faydalanmanız olası olacaktır. Çünkü yeni trend artık grinin her tonuyla böyle sıcak tonları tıpkı Kapuçino rengini birlikte kullanmaktır.

Yatak Odası Dönüşümleri

Yatak odasında siyah vazgeçilmezinizse yakışacak renkler açık Kapuçino rengi olacaktır. Siyahla birleştiğinde birbirinden değişik normlara dönüşen değişik tarzların ortaya çıkmasını sağlayan bir renktir Kapuçino rengi. Ayrıca bu şekilde kombinasyonlar yaparak istediğiniz tarzı yani bohem, modern, retro gibi tarzları kendinize uyarlayabilirsiniz. Altın renklerin ait olacağı duvar süsleri odanın tarzını tamamlamanıza neden olacaktır. Bu sayede hem çerçeve olarak odanın bakışı değişecek hem de yeni sezon dergileri sayfalarından fırlamış yatak odasına sahip olacaksınız.

  Modern Ev Dekorasyonu

Hem sezonu takip etmek hem de kendi tarzınızı oluşturmak istiyorsanız banko renk olarak halıda, süs eşyalarında, hatta salondaki berjerlerde bile bu sıcak tonu kullanabilirsiniz. Kapuçino renginin dingin fakat uyum sağlayan görünümü sizi ve etrafınızdaki insanları cezbedecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri