Yandex
Ev Dekorasyonu

Kapuçino Rengi Duvar Nasıl Dekore Edilir?

25.06.2020
171
Kapuçino Rengi Duvar Nasıl Dekore Edilir?

Kapuçino renginin ne kadar sıcak olduğunu biliyorsunuz. Uyum sağlayabilmesi diğer renklere göre daha kolaydır. Bu yüzden açık yani ferah bir mekan istiyorsanız yapacağınız ilk iş Kapuçino rengi duvar boyası almak olmalı. Sonrasında mekanda yapacağınız bütün değişiklikler uyum sağlayan birer adımdan başka bir şey olmayacaktır.

Uyum sağlayacak birbirinden değişik süs eşyalarını beraber kullanırsınız duvar renginin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Aynı renkli süs eşyalarında ziyade uyum içinde olan sıcak tonları bir arada kullandığınızda şekiller ve dokular gibi ortamın atmosferini yükseltecek eşyaları bir arada kullanırsanız, yeni trendi yakalamış olursunuz.

Kapuçino Renkli Duvar Dekor Fikirleri  :

  • Eğer mutfak duvar rengini Kapuçino rengi yapacaksanız, dolaplarınızı istediğiniz kadar koyu tutabilirsiniz. Haki yeşili, zümrüt mavi gibi tonları bile kolaylıkla götürecek bir duvar rengi arayışındaysanız Kapuçino rengi tam size göre. Elde edeceğiniz tarzla bu sezonun trendlerini yakalayacağınıza emin olabilirsiniz. Eski trendlerin uyumunu sağlamasını istiyorsanız, sadece yapmanız gereken şey sırf ton değişikliği yapmaktır.
  • Salon duvar rengini Kapuçino rengi düşünüyorsanız, aynalar ile boyutunu maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Küçük aydınlatma hileleri ile salonunuzun gündüz ve gece atmosferlerini kendi tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz. Önerdiğimiz ipuçları, duvarın Kapuçino olduğu bir salonda televizyon konsolunu oldukça koyu tutmanız olacaktır. Çünkü bu şekilde modern bir tarz edebilirsiniz. Sıcak tonları kullanarak ağır bir salon istiyorsanız bej, altın, gümüş renklerini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde bu sıcak tonları bir arada kullanmak ağır bir görünümle beraber yapacağınız değişiklerin mutfakta hemen göze çarpmasına yol açacaktır.

Sanıyoruz mekanların duvar renkleri arasında Kapuçino rengi en çok yatak odalarında kullanılıyor. Yatak odasının duvarı Kapuçino olduğu zaman beyaz ve gri hakimi olan yatak örtüsü ile doğru dekorasyonu yakalayabilirsiniz. Elit bir tarz için yapılacak her ton farklılığı çok önemlidir. Duvar rengini Kapuçino rengini boyadığınız zaman elde edeceğiniz aydınlık görüntüyü dolabın içine LED lambalar koyarak bu aydınlatmayı destekleyebilirsiniz. Aynı zamanda mutfak süs eşyalarının ayrı bir önem kazandığını söylemek mümkündür. Çünkü Kapuçino rengi oldukça sıcak bir renk olduğu için her değişikliğin hemen göze batmasını sağlar. Bu durumlarda süs eşyalarından yardım almak en doğrusu oluyor. Yemek masasının üzerine konacak şamanlıkların yemek masasıyla aynı renk olmaması gerekir. Örneğin Kapiçino rengini duvara boyadığınız zaman yemek masasını patlatmak için daha bakır tonlar tercih edebilirsiniz. Üzerine yerleştireceğiniz şamanlıkların da yemek masası renginin aksine duvar rengiyle aynı ton kullanabilirsiniz. Uyum sağlayacağından hiç şüpheniz olmasın. Bu şekilde uyum sağlayan birbirinden farklı renkteki eşyalar yeni sezonun en göze batan tarzlarından biridir.

  Cardin Mobilya Oturma Grubu
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri