Ev Dekorasyonu

Kapiçino Rengi Mobilyalar Nasıl Dekore Edilir?

31.07.2020
11
Kapiçino Rengi Mobilyalar Nasıl Dekore Edilir?

Kapiçino rengi mobilyalar nasıl dekore edilir? Renk skalası arasında son dönemlerde sık tercih edilmeye başlanmış olan bu kapiçino rengi, hem mobilyalar üzerinde hem de evlerimizin farklı alanları üzerinde dekorasyonların baş seçenekleri arasında… Bu noktada bir mutfak dekorasyonunda da bir mobilya dekorasyon modelinde de kapiçino renginin tercih edilebildiğini söyleyebiliriz. Özellikle de mutfaklar içerisinde kullanılan bu renk için farklı mobilya modelleri de bulunuyor. Bu renk tonu, genel olarak toprak ve pastel renk tonlarını beğenen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kapiçino rengi mobilyalar nasıl dekore edilir? Dekore edebilmek için öncelikle rengin alternatifleri üzerinde bir karar vermek gerekiyor. Kapiçino rengi deyince de içerisinde farklı tonlardan bahsedebilmek mümkündür. Bu noktada koyu mürdüm ile kahverengi arasında bir tonundan da bahsedebiliriz, bordo rengin daha açık bir tonu olan kapiçino renginden de… Ton tercihini zevkinize bırakmakla beraber kapiçino rengi mobilyalar ile uyumlu olabilecek renkleri, dekorasyonunuz için önereceğiz.

Kapiçino Rengi Mobilyalar Nasıl Dekore Edilir? Hangi Renkler İle Uyumludur?

 Bu noktada mobilyalarınız için tercih ettiğiniz kapiçino rengini hangi diğer renkler ile kombinleyebileceğinizi söyleyeceğiz. Buna göre kapiçino renkte mobilyalar ile uyumlu olabilecek renkler-kombinlemeler şu şekilde sıralanabilir:

  • Kapiçinorenginde seçtiğiniz mobilyalar ile turkuaz renkleri birlikte kombinleyip kullanarak farklı stilde bir dekorasyon modeli tercih edebilirsiniz. Bu noktada yumuşak tonda bir turkuaz kullanılırsa o zaman ortama hem farklı bir hava hem de bir şıklık kazandırılmış olacaktır. Ayrıca bu renk uyumunu evinizin hemen her odasında kullanabilirsiniz.
  • Kapiçino rengi mobilyalar ile fuşya rengi olan diğer eşyaları kombinleyerek bir dekorasyon modeli belirleyebilirsiniz. Bu renklerin bir araya gelmesi ile oldukça enerjik bir ahenk de yakalanmış olur. Bu renkler birbiri ile nötr olduğu için ortama kişilik katar ve tüm atmosferi de oldukça aydınlatır.
  • Kapiçino rengi mobilyalar ile yeşil rengi olan diğer eşyaları bir araya getirdiğiniz bir dekorasyon modeli seçebilirsiniz. Bu kombinasyon doğal görünümden hoşlanan kişiler için ideal bir seçenek olacaktır.
  Minimal Oturma Odası Dekorasyonu

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri