Ev Dekorasyonu

Kanepe Modelleri 2019

13.02.2019
453
Kanepe Modelleri 2019

Kanepeler evin her alanında tercih ediliyor. Kanepe tercih ederken evinizin genel dekorasyonunu uyumlu modelleri tercih edebilirsiniz. Salonda genellikle birbiri ile uyumlu kanepeleri tercih edecekseniz oturma gruplarına göz atabilirsiniz. Kanepe modelleri 2019 sezonunda biraz daha modern tasarımlı kanepeleri tercih edebilirsiniz. Alanınız yetersizse birbiri ile entegre edilmiş koltukları tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde özellikle gri renkli tasarım mobilyalar çok tercih ediliyor. Perde ve halılar ile uyumlu kanepe koltuk modellerini tercih ederek bütün tasarımlı bir salona kavuşabilirsiniz.

2019 Kanepe Modelleri

Kanepe seçerken renkli ve estetik modellere göz atmalısınız. Parlak ve canlı renkli kumaşların kullanıldığı kanepe modellerini tercih ederek modern görünüme imza atabilirsiniz. Kanepe modelleri 2019 sezonunda desenli kumaştan yapılan koltukları tercih edebilirsiniz. Geniş kolları bulunan koltuk modelleri son dönemlerde çok tercih ediliyor. Özellikle gri ve siyah kumaştan yapılan koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Bu kanepe modeline yastık tercih ederken üzerinde yazı ve baskı bulunan yastıkları tercih edebilirsiniz. Özellikle farklı renkteki yastıklarla kombinleyebilirsiniz.

Yeni sezonda özellikle tasarım kanepeler ön plana çıkıyor. Herkesten faklı bir ev döşemek istiyorsanız sarı renkli mobilyaları tercih edebilirsiniz. Hardal sarısı iki adet kanepe ile pastel renkli mavi koltukları tercih edebilirsiniz. Bu oturma grubu ile birlikte orta sehpa seçecekseniz ahşap modellere göz atmalısınız. Köşe koltuk takımları ile evinizdeki alanı iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yeni sezonda kırmızı ve mavi gibi renklerdeki koltuklar da çok tercih ediliyor. Özellikle koyu renklere boyanmış duvarları bulunan evlerde bu renkli koltukları tercih edebilirsiniz.

Sade Kanepe Modelleri 2019

Minimalist tarzına sahip bir eviniz varsa sade kanepeleri tercih edebilirsiniz. Kanepe modelleri 2019 sezonu ürünleri arasında düz renkli kanepeler öne çıkıyor. Açık renkli duvarlar ile birlikte açık renkli kanepeleri tercih etmemelisiniz. Özellikle son dönemlerde mor rengi çok tercih ediliyor. Morun farklı tonlarındaki koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik döşenmiş bir eve sahipseniz desenli ve işlemeli kanepe koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle vintage bir görünüm elde etmek için bu kanepeleri tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri