Yandex
Ev Dekorasyonu

Kaliteli Duvar Kâğıdı Modelleri ve Fiyatları

18.09.2020
29
Kaliteli Duvar Kâğıdı Modelleri ve Fiyatları

Kaliteli duvar kâğıdı modelleri ve fiyatları, değişen model ve markalarda karşımıza çıkıyor. Bu noktada hem kaliteli hem de değişen modellerde zengin ve çok güzel desenlere sahip seçenekler bulabilirsiniz. Kaliteli olan duvar kâğıdı modelleri, evlerde, iş yerlerinde ya da ortak bazı yaşam ortamlarında şık bir görüntü yakalamanızı sağlar. Öte yandan seçilen model ve renkler sayesinde ortamda aydınlık bir görünüm ve huzurlu bir atmosfer yakalanabilir.

Kaliteli olarak seçeceğiniz duvar kâğıtları sayesinde evinizin dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Hatta bu anlamda seçmiş olduğunuz duvar kâğıdının kalitesi ne kadar yüksekse ortama vereceğiniz dekorasyona da o kadar şık bir görünüm katabilir. Kaliteli duvar kâğıdı modelleri ile yaşam mekânlarınıza güzellik kazandırabilirsiniz.

2020 Kaliteli Duvar Kâğıdı Modelleri ve Fiyatları

2020 kaliteli duvar kâğıdı modelleri ve fiyatları için güncel modeller üzerinden güncel fiyat seçeneklerini incelemek gerekiyor. 2020 yılı itibariyle sayısız model içinde en ucuz ve ekonomik olan duvar kâğıdının ücreti 1 TL olarak karşınıza çıkar. En yüksek olan duvar kâğıdı ücreti ise 3000-4000 TL gibi rakamlara kadar çıkabilmektedir. Eğer bir ortalama verecek olursak da 300-400 TL tutarlarından bahsedebiliriz.

Bazı siteler ve markalar, bu alanda geniş alternatifler sunmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi üzerinden farklı desen ve renklerde kaliteli duvar kâğıtlarını farklı farklı gruplandırabiliriz. Sayısız seçenekte 50 TL’ye kadar çıkan modellerden, sonra 50 ila 150 TL arasında yine sayısız seçenekten bahsedebiliriz. Haricinde 150 TL tutarının üzerinde olan sayısız markada sayısız seçenek de bulabilmeniz mümkündür. En ucuz olan duvar kâğıdı modelleri arasında Eshel, Dekor, Bordo, Artikel gibi seçenekleri sayabiliriz. En pahalı olan modeller arasında ise Orkide ve Bien seçeneklerini örnek gösterebiliriz.

Farklı Desenlerde Duvar Kâğıdı Seçenekleri

Farklı desenlerde duvar kâğıdı seçenekleri, farklı markaların kataloglarında güncel fiyatlarıyla yerini almış durumda… Evlerinizde ailenizle belki de en huzur bulduğunuz salonlarınızı, yemek odalarınızı, bu çeşitli duvar kâğıdı modelleri ile süsleyebilirsiniz. Oldukça makul rakamlarda olan bu modeller, evinize şıklık katarken, seçenekleri arasında yerli veya ithal olanlarını bulabilmek mümkündür. Düz renkli olan duvar kâğıtları genelde tercih edilmektedir. Ancak son dönemde desenli kâğıtlar da popüler hâle gelmiştir. Özellikle de renk renk bazı çiçek motifleriyle bezenmiş olan ya da soft renklerde çiçeklerde tasarlanmış olan modellerine rastlamak mümkündür. Haricinde dikey ya da yatay çizgili olan modelleri de vardır. Bunlar da ortama ayrı bir modernizm havası getirir. Bir de son dönemde popüler olan modellerden biri de Osmanlı motifleriyle bezenmiş olan duvar kâğıtlarıdır. Bunlar da eve oldukça avangard bir atmosfer katar.

  Kutu Raf Modelleri 2020

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri