Ev Dekorasyonu

Kablo Makarası ile Dekoratif Fikirler

22.07.2020
17
Kablo Makarası ile Dekoratif Fikirler

Dekorasyon dendiğinde sadece bilindikler aklımıza gelse de kablo makarası ile dekoratif tasarımlar da yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Artık neredeyse kullanımı bitmiş yani miladı dolmuş birçok şeyi çöpe atmak yerine evimizde yeni bir şey tasarlayarak kullanma devri başlamıştır. Bu şekilde olduğunda hem farklı fikirler ortaya çıkıyor hem de kendinizin tasarlayıp yaptığı dekorlar insanın daha da çok hoşuna gidiyor. Bu yazımızın içerisinde sizlere kablo makarası ile ilgili aklınıza gelmemiş olan birçok farklı fikirleri sunacağız. Üstelik hem zahmetsiz hem de çok keyif alacağınız bu fikirler ile birlikte evinizin içini ya da dışarı kısmını bahçe balkon gibi birçok alanı zevkinize göre yapabileceksiniz. Fikirler bizden ise tasarımlarını da tabiki sizlere ait olacaktır. Umarım fikirler ile evinizde güzel yenilikler yaparsınız.

Kablo Makarası ile Dekoratif Neler Yapılabilir?

Evinizin içini süslemek kadar dışını da süslemeniz tabiki hakkınızdır. İşte şimdi sizlere kablo makarası ile dekoratif neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Özellikle bahçeli bir eve sahipseniz bahçeniz için kablo makarasını kullanabilirsiniz. Şöyle güzel bir çardağın içine rengârenk boyanmış kablo makaralarını oturak olarak kullanabilirsiniz. Makaranın ip sarılacak bölümüne kalın iplerden sarıp makarayı iğne iplik görüntüsüne çevirebilirsiniz. Buna ek olarak bu yaptığınız tasarımı bir masa olarak da kullanabileceğinizi belirtmek isteriz. Yine aynı şekilde makaraları istediğiniz bir renge boyayarak salonunuzda veya başka bir odanızda sehpa niyetine de kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Kitaplık gibi bir şey yapmak isterseniz ise ahşap bir makara seçiminde bulunabilirsiniz. Kitaplar için ahşap görüntüsü daha yerinde bir karar olacaktır.

Kablo Makarasını Boyamak Kolay mıdır?

Evet, makaraları boyamak oldukça kolay bir işlem olmasına rağmen burada önemli olan nokta ise seçeceğiniz renk ve boyanın kalitelisidir. Doğru rengi seçtiğiniz sürece boyama konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Kablo makarası ile dekoratif tasarımlar yapmak oldukça kolay ve son derece de keyifli bir aktivitedir. Bu sayede hem kendi elinizden bir tasarım gerçekleştirmiş oluyorsunuz hem de kendi isteğinize göre tasarımınızı oluşturabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken kaç tane kablo makarasına ihtiyacınız varsa onu temin etmek olacaktır.

  Yüksek Tavan Salon Aksesuar Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri