Yandex
Ev Dekorasyonu

Josephine Koltuk Modelleri ve Fiyatları

20.10.2020
28
Josephine Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Josephine koltuk modelleri ve fiyatları ile ilgili oluşturduğumuz bu yazıda hem bu koltukların model ve çeşitlerinden hem de rakamsal değerlerinden bilgiler bulabilirsiniz. Bu koltuklar, Josephine diye adlandırılabildiği gibi josefin şeklinde de isimlendirilerek karşımıza çıkabiliyor. Aslında bir zamanlar çok izlenen bir diziyi hatırlatıveriyor birçoğumuza… Hatırlarsanız Halit Ziya Uşaklıgil’in kaleminden çıkan ve uyarlama versiyonu ile dizisi çekilen Aşk-ı Memnû, yayın hayatı boyunca çok konuşuldu. Dizideki sahnelerde dikkat çeken detaylardan biri de daha çok Bihter karakteriyle hafızamıza yer etmiş olan Josephine koltuk modeliydi.

Josephine koltuk modelleri ve fiyatları denildiği zaman kimilerinin aklına ise Kleopatra koltuğu diye bilinen dinlenme koltuğu geliyor. Bu koltuklar, genel olarak pembe, mavi, beyaz, kırmızı, krem ve siyah renklerde üretilip satışa sunulmaktadır. Geçmiş zamanlarda sadece zenginlerin evlerinde rastladığımız bu model koltuklar, bugün lüks ve modern yatak odaları ile salon dekorlarının vazgeçilmez olan bir parçası…

Josephine Koltuklar Hangi Evlerde ve Dekorasyonlarda Kullanılıyor?

Josephine koltuklar hangi evlerde ve dekorasyonlarda kullanılıyor?Lüks ve modern yatak odaları ile salonlarda dekorasyonda vazgeçilmez olan unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca avangard dediğimiz veya klasik tarz evlerde de sık sık tercih edilip kullanılan lüks bir dekorasyon sembolü durumundadır. Bu koltuk modellerinde, bu özelliğinin daha çok ön plana çıkabilmesi için kumaşında, kumaş renginde ya da parlak taşlar ile kapitone dikişler olduğunu sık sık görebilirsiniz. Ayrıca bu evlerin yatak odalarında da bazen sadece dinlenmek bazen kitap okumak ya da kısa bir şekerleme uykusu uyumak için kullanılan güzel bir eşya modelidir.

Josephine Koltuk Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Josephine koltuk modelleri ve fiyatları nelerdir? Josephine koltuklar tekli veya daha uzun ebatlarda modellerle satılabiliyor. Eskiden uzun versiyonu klasik bir modelken bugün tekli Josephine koltuklar da iki tane yanyana şekilde dekorasyonda kullanılabiliyor. Tabii bu noktada salonunuza ya da yatak odanıza dekoratif anlamda renk getirecek olan bu koltukların fiyatları da değişkenlik gösteriyor.

  Deri Koltuk Modelleri Seçimi

Buna göre tekli olan Josephine model koltuklar, ortalama olarak 800 ila 900 TL tutarlarından açılış bulmaktadır. Ancak ebat genişledikçe/uzadıkça fiyat da artmakta ve 2000 ila 2500 TL tutarlarına varabilmektedir. Hatta özel yapım ve parlak taşlı özel tasarım Josephine koltuklar vardır ki; bunların fiyatlarını 4000 ve üzeri rakamlarda görebilmeniz de mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri