Ev Dekorasyonu

İstikbal Yemek Odası Takımları

28.01.2017
1.700

İstikbal yemek odası modelleri modern ve zengin seçenekleri ile 2017 yılında sizlerle buluşuyor. İstikbal yemek odası takımları fiyatları ile galerimizde.

İstikbal Yemek Odası Takımları

İstikbal yemek odası takımları evinizin dokusunu değiştirerek zarif bir ortam oluşturur. Misafirlerinizi ağırladığını özel yemek odası dekorasyonları ne kadar şık olursa o kadar sizi yansıtır. İstikbal yemek odası takımları her zevke ve her bütçeye ayak uydurarak yemek odası dekorasyonlarına farklı bir estetik sunar. İstikbal yemek odası modellerinden size uyan ceviz renginde, lake mobilyalı veya işlemeli modellerden dilediğinizi seçebilir yemek odalarında atmosferin daha sıcak ve gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz.

İstikbal Yemek Odası Modelleri

  1. İstikbal yemek odası büfe modeli: Her modelinde kapak ve çekmeceleri bulunan istikbal büfe modellerinde istenildiğinde led takılarak aynada aydınlatma sağlanabilir. Naif işlemeler bulunan istikbal yemek odası büfe modellerinde açık renklerin hakimiyeti ile evlerinizde şık bir dokunuş sağlar.
  2. İstikbal yemek odası vitrin modeli: Dekoratif camları ile zarif bir etki bırakan istikbal yemek odası vitrin modelleri aksesuarlarınızı rahatlıkla sergilemenizi sağlarken yemek odalarınızda estetik bir görünüm bırakır. Vitrinlerin alt kademelerinde bulunan kapaklı alanlarda rahatlıkla saklayabileceğiniz yemek takımlarınız veya diğer ürünleriniz depolama alanı olarak işlevsel etkiye sahip.
  3. İstikbal yemek odası gümüşlük modelleri: İki renk veya tek renkte bulabileceğiniz gümüşlükler zarif hatlarda imal edilerek led aydınlatmalar ile tasarlanıyor. Şık aksesuarlarınızın rahatlıkla koyulabileceği gümüşlüklerde özel anlarınızı resmettiğiniz resimlerinizi de dekore edebilirsiniz. Yavaşlatma sistemi ile tasarlanan gümüşlük modelleri yemek odalarınızın daha mükemmel görünmesini destekler.
  4. İstikbal yemek odası masa modelleri: Kitabeli olarak satılan istikbal yemek odası masaları açılır etkiye sahip olması ile bol işlevsellik barındırıyor. Misafir durumunuza göre genişletebileceğiniz yemek masaları ceviz ve ekru renklerinde rahatlıkla bulabilir her renk mobilyalarınızda ihtişamla dizayn edebilirsiniz.
  5. İstikbal yemek odası tv ünitesi: Her modelinde olmasa da birçok modelinde takımların içinde bulunan televizyon üniteleri özellikle yemek odası ve salon dekorasyonunun bir arada bulunduğu modellerde harika bir görsellik sağlıyor. Raflı ve çekmeceli tasarlanan televizyon üniteleri evinizde harika bir dekora imza atmanızı kolaylaştırır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri