Ev Dekorasyonu

İstikbal Salon Takımı

30.05.2020
76
İstikbal Salon Takımı

İstikbal salon takımı ürünleri, çok farklı tasarım ve renk seçenekleri ile İstikbal markası müşterilerine sunuluyor. Her modelde farklı ve ilgi çekici bir ürün skalası olan İstikbal markası, en güçlü modellerinden bazılarını da salon takımlarında müşterileri ile buluşturuyor. Birbirinden güzel İstikbal markası salon ve oturma odası için sunulan koltuk takımları ile beraber oluşturulmuş olan benzersiz dekorasyon örnekleri vardır. Düğün hazırlıklarının ise vazgeçilmez seçenekleri arasında yer alan ev eşyalarının seçiminde çok kararsız kalabildiğinizi biliyoruz. Ayrıca sadece düğün hazırlıkları sırasında değil; evini yeni baştan yaratmak isteyenler için de bu kararsızlık geçerli oluyor. Ancak İstikbal markasının farklı salon takımları, arzu ettiğiniz özelliklerle sizi ikna etme noktasında oldukça başarılı olabiliyor.

İstikbal salon takımı modelleri, evinizin dekorasyonu konusunda oldukça önemli oluyor. Çünkü oturma odalarınızın ve salonlarınızın vazgeçilmez seçenekleri, koltuk takımlarıdır. Odanızın atmosferini, seçmiş olduğunuz mobilyalar sayesinde tekrar canlandırabilir veya baştan aşağı dekorasyonunuzu değiştirebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz koltuk takımının hem şık durması hem de kaliteli olması arzusundaysanız İstikbal markasından benzersiz güzellik ve kalitede salon ile oturma odasına özel koltuk takımı tasarımlarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Aradığınız özelliklere uygun pek çok seçenekle karşılaşabilecek ve evinizi hayalinizdeki gibi dekore edebileceksiniz.

İstikbal Salon Takımı Modelleri

İstikbal salon takımı modelleri, geniş bir ürün yelpazesi üzerinden sunuluyor. Ünlü mobilya markası olarak oldukça popüler bir firma olan İstikbal mağazalarında farklı salon takımı modelleri, ilgi çekici tasarımlarının yanı sıra aynı zamanda çok geniş bir renk skalası üzerinden sunuluyor. Farklı farklı modellerin birbirinden güzel renklerle dizayn edilmiş tasarımları, hemen her müşterinin zevkine hitap edebilecek zenginlikte… Dolayısıyla müşteriler, firmanın diğer ürün seçeneklerinden olduğu gibi salon takımı ürünlerinden de oldukça memnun. Bu noktada karşımıza çıkan pek çok salon takımı modeli olmasına karşın birkaç tanesine yer verecek olursak şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İstikbal Pery Deluxe Takım,
  • İstikbal Luis Koltuk Takımı,
  • İstikbal Gallery Deluxe Takım,
  • İstikbal Serena Koltuk Takımı,
  • İsitikbal Mira Koltuk Takımı…
  modamelis Tesettür Giyim Kombinleri 2020

İstikbal Pery Deluxe Salon Takım

İstikbal-salon-Takımı

İstikbal-salon-Takımı

İstikbal Pery Deluxe Takım, modern chester tarzı üzerinde tasarlanmış olan ve çok tercih edilen bir takım modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bu takımın çok şık bir tasarımı olması da tercih edilebilirliğini yükseltiyor. Bu şık tasarımların, P şekli koltuk yapısı, üçlü ve ikili ünitelerinin sırt bölümünde çektirme özellikleri vardır. Yüksek ayaklı olan bir yapısı vardır ve bu yapısı sayesinde evinizde temizlik şartlarına da oldukça uyumlu ve uygundur. Pery Deluxe ismi altında üretilmiş olan bu şık takım tasarımının ürün skalasındaki fiyat bedeli ise 8.000 TL olarak karşınıza çıkıyor. Bu bütçeye uygun olan müşteriler, bu ürünü sıklıkla tercih ediyor ve salonlarını yeni baştan bir dekorasyonla yaratıyor.

İstikbal Luis Salon Takımı

İstikbal Luis Koltuk Takımı, konsept modelde tasarlanmış olan harika bir seçenek olarak müşterilere sunuluyor. Aynı zamanda da yemek odası, tv ünitesi ve yatak odası ürünleri de bulunuyor. Bu ürünlerin sırt kısmında olan düğme detaylı tasarlanmış minderleri ile beraber oldukça şık bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünlerde ayrıca pek çok rengin yanı sıra gri renk alternatifleri de bulunuyor. İstikbal Luis koltuk takımı modeli olarak sunulan bu ürünün fiyat bedeli ise üçlü, ikili ve berjer takım olacak şekilde 6.674 TL şeklinde karşınıza çıkıyor. Ayrıca modelin yanında olan dolap modelinin renk açısından uyumuna da dikkat etmeli ve doğru bir renk tercihinde bulunmalısınız. Bu şekilde salonunuzda genel bir uyum ve düzen yakalayabilirsiniz.

İstikbal Gallery Deluxe Takım

İstikbal Gallery Deluxe Takım, tasarım açısından oldukça zengin üretilmiş olan bir takımdır. Bu takım içerisinde sırt minderleri ile oturma bölümünde dikey makrome detayları da vardır. Zero-wall mekanizması ile beraber kolay şekilde yatak da olabilir. Yemek odası ve beraberinde yatak odası ürünleri ile beraber konsept şekilde tasarlanmış ve pek çok müşterinin talebine karşılık verebilmiştir. Bu şık ve kullanışlı özelliklerle donatılmış olan ürünün fiyat bedeli ise üçlü, ikili ve berjer olacak şekilde 7.456 TL tutarındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri