Yandex
Ev Dekorasyonu

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları

10.09.2020
32
İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları

İstikbal ranza modelleri ve fiyatları, çok değişik alternatiflerle müşteriye sunulmaktadır. Mobilyalarında farklı modelleri farklı fiyatlarda bulabilmek mümkündür. Çok farklı alternatif mobilya takım ve modelleri ile son senelerin vazgeçilmez markası, İstikbal markası olmuştur. İstikbal mobilya markası, son senelerde genç ve çocuk odaları üzerine oluşturduğu tasarımlarla da oldukça dikkat çekmektedir. Bu noktada iki ya da daha çok çocuğunuz varsa, mobilyanın vazgeçilmez markası İstikbal’in tasarladığı ranza modellerine de bakmanızı tavsiye ederiz.

İstikbal ranza modelleri ve fiyatları, çok çocuklu olan aileler için hem odadaki alandan tasarruf edebilmek adına hem de estetik ve şıklığın göz önüne çıkarılması için tasarlanmıştır. Modellerine göre de fiyatları belirlenmiştir. Bu ranza modelleri, bu anlamda bütün ihtiyacınızı görebilecektir. İstikbal marka ranza modelleri içerisinden tek başına ranza satın alabilirsiniz. Bir diğer alternatif ise bu ranzalardan alırken yanına uygun olan başka mobilyalar da alabilecek olmanızdır. Bu şekilde ranzayla diğer mobilyalarınızı uyum içinde kombinleyebilirsiniz.

İstikbal Ranza Modelleri İçin Fiyat Seçenekleri

İstikbal ranza modelleri için fiyat seçenekleri değişkenlik gösterir. Bu daha çok modelin tipine, özelliklerine, fonksiyonel yönlerine ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla bu noktada farklı tip modellere göre belirlenmiş fiyat tutarları şu şekilde örneklendirilebilir:

  • Tamamıyla ham ağaç malzemeden tasarlanmış olan çocuk odasına doğallık getirecek ranza modelinin ücreti, 1500 TL olarak karşınıza çıkar. Bu ranza modeline uygun olan dolaplar seçerek mobilyalarınızı kombinleyebilirsiniz.
  • İstikbal marka genç odası isteyenlerin en çok seçtiği ve beğendiği ranza modellerinden birinde ise karşılıklı olarak iki tane ayrı yatak bulunur. Bu tip modellerin ortalama fiyatı ise 1600 TL kadardır.
  • İstikbal marka genç odası takımı fiyatlarına baktığımızda hem tasarımı hoş hem de fiyatı ekonomik diyebileceğimiz bir başka model ise 3800 TL olarak karşımıza çıkıyor.
  • En sık tercih edilmekte olan İstikbal marka ranza modellerinden bir tanesinde ise kullanışlılık özelliği ön plana alınmıştır. Bol çekmeceli olan bu modelin bu fonksiyonel özelliği hoşunuza gidecektir. Bu tip bir model için belirlenmiş fiyat ise 3300 TL tutarındadır.
  Genç Odası Yerleştirme Modelleri

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları İçin Farklı Seçenekler

İstikbal ranza modelleri ve fiyatları için farklı seçenekler içerisinden birini satın alabilirsiniz. Bu sayede çocuk ya da genç odası olarak tasarlayacağınız odanın dekorasyonuna modern bir hava katabilirsiniz. Evlerinizin dekorasyonu için sadelikten yana olsanız dahi genç ile çocuk odalarında genelde renk arayışı içinde olursunuz. İşte bu arayışınızı karşılayabilecek özelliklerde ranzalı genç odası modellerinden çok hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bir seçenek 3200 TL olarak sunulmakta… Çok şık ve aynı zamanda kullanışlı olan bu İstikbal ranza modellerini aşağıda yayınlamış olduğumuz galeriden inceleyebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri