Yandex
Ev Dekorasyonu

İki Katlı Ev Dekorasyonları

31.01.2019
501
İki Katlı Ev Dekorasyonları

Geniş bir eve sahip olmak herkesin hayali. Genellikle müstakil evler iki katlı olarak yapılıyor. Eviniz yeterince geniş olduğu için dekore ederken fazla eşya kullanmamalısınız. İki katlı ev dekorasyonları genellikle belli bir tarzda yapılıyor. Son dönemlerde özellikle modern tarzda ev dekorasyonu tercih ediliyor. Modern bir tarz için evinizin duvarlarını griye boyayabilirsiniz. Açık renk modern tasarıma sahip mobilyalar evinizin çok şık görünmesini sağlayacaksınız. Evinizin salonunu dekore ederken biraz daha koyu renkli mobilyaları tercih edebilirsiniz.

İki Katlı Ev Salon Dekorasyonları

Salonunuzu dekore ederken biraz daha zıtlık oluşturabilirsiniz. İki katlı ev dekorasyonları için genellikle modern ya da klasik tasarımlar tercih ediliyor. Duvarlarınızı açık renge boyattıysanız eşyalarınızı biraz daha koyu renklerde tercih edebilirsiniz. Bu sayede zıtlık oluşturarak evinizin çok daha şık modern görünmesini sağlayabilirsiniz. Evinizin salonunda dekoratif objeleri tercih edebilirsiniz. Duvarlara tablo asarak çok daha şık bir dekorasyon yapabilirsiniz. Parkelerde biraz daha koyu ahşap modellerini tercih edebilirsiniz.

Daha klasik bir dekorasyon yapmayı düşünüyorsanız ahşap mobilyaları değerlendirebilirsiniz. Klasik tasarımlara sahip mobilyalar salonunuza farklı bir hava ve tarz katacaktır. Üzerinde desenli kumaş bulunan klasik mobilyalar evinize çok yakışacaktır. Bu tarzda mobilyalar tercih ediyorsanız orta sehpa olarak mutlaka ahşap işlemeli masaları tercih etmelisiniz. Evinizde modern tasarımlara sahip parçalar kullanarak bohem bir stil oluşturabilirsiniz. Zengin bir görünüm oluşturmak için altın renginde çerçeveli tabloları duvarınıza asabilirsiniz. Evinizin duvarında koyu renkler tercih ederek klasik görünümü pekiştirebilirsiniz.  Açık renkli parkeler ile koyu renkli duvarlar çok uyumlu görünüyor.

İki Katlı Ev Dekorasyon Önerileri

Mutfağınızı salonunuz ile aynı şekilde dekore edebilirsiniz. Mutfakta yeterince yeriniz varsa yemek masasını da mutfağa koyabilirsiniz. Klasik tasarımlı yemek takımı modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Ahşap üzerinde işlemeler bulunan yemek masası modelleri ile evinizi çok daha şık gösterebilirsiniz. İki katlı ev dekorasyonları 2019 sezonunda biraz daha açık renkli mobilyaları tercih ederek olabilir. Evinizde belli bir dekorasyon tarzı tercih ettiğinizde bunu zenginleştirerek evinizde kullanabilirsiniz.

  Vintage Ev Dekorları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri