Yandex
Ev Dekorasyonu

İkea Puf Minder Modelleri

12.09.2019
855
İkea Puf Minder Modelleri

Genç ve çocuk odalarında sıklıkla tercih edilmeye başlayan puf minderler yeni modelleri ve renk çeşitleriyle üretilmeye devam ediyor. İkea puf minder modelleri diğerlerine göre oldukça farklı tasarımlarla karşımızda. Geniş renk yelpazesiyle evinizin her köşesine koyabileceğiniz puf modelleri sadece günlük kullanımda değil kalabalık misafirleriniz geldiğinde de iyi bir alternatif olacaktır. Genç odalarında çocuğunuza fazladan alan oluşturmak için bu minderleri tercih edebilirsiniz. Özellikle renkli puf minderleri tercih ederek çok daha şık görünen odalar dekore edebilirsiniz.

İkea Puf Minder Modelleri 2020

Yeni sezon puf minderler ev dekorasyonunda da tercih ediliyor. Puf minderlerin biraz daha küçük boylu modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tür puf modelleri genellikle ayak uzatma minderi olarak kullanılıyor. İkea puf minder modelleri her tarz için kullanılabilir. Özellikle hasır kaplamalı puf minderleri tercih edebilirsiniz. Modern görünümlü bir ev için hasır kaplamalı puf minder modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle evinizin genel dekorasyonuna uygun bir renkte ve tarzda puf modelini tercih edebilirsiniz.

Bahçe dekorasyonunda da hasır puf modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük bahçe koltuğunun karşısına iki adet hasır minder modeli koyabilirsiniz. Bu sayede çok daha modern görünen bir dekorasyon yapabilirsiniz. Bahçenizde yeterli alan varsa renkli puf minder modellerini tercih ederek bir çember şeklinde dekore edebilirsiniz. Yağmurdan korunmak için su geçirmez kumaştan yapılan puf minder modellerini tercih edebilirsiniz. Ortaya ateş yakmak için kullanılan yuvarlak mangalları tercih edebilirsiniz. Puf minderler evde küçük çocukları olanlar için de oldukça kullanışlı olacaktır.

İkea Puf Minder Dekorasyon Önerileri

Evinizde açık renk mobilyalar kullanıyorsanız koyu renkli puf minder modellerini tercih edebilirsiniz. İkea puf minder modelleri evinizin vazgeçilmez modellerinden birisidir. Çocuk odasında çocuğunuzla birlikte oturup oyunlar oynamak için puf minderleri tercih edebilirsiniz. Bir masanın kenarına puf minderlerini koyabilirsiniz. Biraz daha süslü ve üzerinde desenler bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. İsterseniz çocuğunuz ile birlikte kumaş boyası ve pullar kullanarak pufları çok daha süslü bir hale getirebilirsiniz. Modern evlerde tüylü puf minder modellerini tercih edebilirsiniz.

  Küçük Evler için Fonksiyonel Mobilya Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri