Yandex
Ev Dekorasyonu

İkea Köşe Koltuk Modelleri

30.08.2019
1.645
İkea Köşe Koltuk Modelleri

Özellikle küçük evlerde yer tasarrufu yapmak hayati önem taşıyor. Evinizi daha geniş ve modern göstermek için köşe koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. İkea köşe koltuk modelleri modern bir salon dekorasyonu için oldukça iyi alternatifler sunuyor. Mağazalarda oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan İkea koltuk modelleri ile evinizi çok daha şık ve enerjik bir hale getirebilirsiniz. Salonunuz küçükse biraz daha aydınlık bir görünüm kazandırmak için krem ya da bej tonlarındaki köşe koltukları kullanabilirsiniz.

Modern Köşe Koltuk Modelleri

Evinize genç ve modern bir hava kazandırmak için mutlaka bu koltuk takımlarını tercih etmelisiniz. Tercih edeceğiniz koltuk renginin duvarlar ve yerler ile uyumlu olması gerekiyor. İkea köşe koltuk modelleri arasından tamamlayıcı renge sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizde siyah beyaz bir dekorasyon tarzını belirlediyseniz koltuklarınızı siyah geri kalan eşyaları beyaz renkte tercih etmenizi öneriyorum. Bu sayede siyah beyaz kontrastını yakalayarak çok daha uyumlu görünen bir ev dekorasyonu yapabilirsiniz.

Biraz daha karakteristik bir eve sahip olmak istiyorsanız koyu renkli duvarlarla birlikte kırmızı köşe koltuk modelini tercih edebilirsiniz. Mat siyah ve kahve tonları ile uyumlu giden bu parçayı açık renkli ahşap berjer ile tamamlayabilirsiniz. Biraz daha asil ve modern bir uyum yakalamak istiyorsanız beyaz duvarlar ile birlikte zümrüt yeşili koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Köşe koltuğu olarak da zümrüt rengi çok şık duracaktır. Bu koltuk takımı ile birlikte gri ve beyaz tonlardaki yastıkları birlikte kullanabilirsiniz. Hafif krem rengi parkelerle birlikte çok şık görünen dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Amerikan tarzda mutfak ve salon bitişik bir yapınız varsa köşe koltuk takımı sizin işinizi kolaylaştıracak. Özellikle bebe mavisi tonlarında tercih edilen koltuk modelleri ile evinize sade bir dekorasyon yapabilirsiniz. İkea köşe koltuk modelleri her evin ihtiyacına uygun olarak tasarlanmış. Köşe koltuk modellerini tercih ederek evinizde fazladan bir alan oluşturabilirsiniz. Son dönemlerde füme ve gri tonlarındaki köşe koltuk modelleri çok şık göründüğü için çok tercih ediliyor.

  Avangart Salon Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri