Yandex
Ev Dekorasyonu

İkea Abajur Modelleri

06.12.2016
3.010

İkea Abajur Modelleri Nelerdir? İkea Abajurlarının Özellikleri, İkea Abajur Fiyatları 15.99 TL ile 169 TL Arasında Değişen Harika Abajurlar.

İkea Abajur Modelleri

İkea abajur modelleri, İkeada masa lambası diye geçen abajurlar hem modern hem de klasik seçeneklere sahip. Bin bir çeşit abajur modelinin bulunduğu ikea yapı marketlerde evinize ve mekanınıza uygun modelleri sizler için araştırdık. Konu sonunda yer alan İke abajur modellerinin fiyatları, özellikleri ve resimlerini inceleyebilir, sitemizden beğendiğiniz abajuru ikea mağazalarından temin edebilirsiniz. İkea abajur fiyatları 15.99 Tl olan lampan modelinden başlayarak, 169 Tl sinnerlig modeline kadar gidiyor.

İkea Abajur Modelleri Nelerdir?

Şapkalı modeller, estetik modeller, sportif abajur modelleri, klasik abajurlar ve abajur başlıkları diye sıralayabiliriz. Birçok abajur modelinde ışıklandırmaya ve aydınlatmaya özen gösterilmez. Fakat kullandığı ürün ve malzemeler ile tasarruflu ikea abajur modelleri ışık açısından da daha verimli hale gelmiştir.

İkea Abajurlarının Özellikleri

Her üründe olduğu gibi ikea abajur modellerinde de kendini özgü tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Her yıl yenilediği skalası ile her renk, desen ve modelde abajurlar bulunduruyor. Çocuk odasından, yatak odasına, hole ve salona alabileceğiniz abajur modelleri 15.99 Tl ile 169 Tl arasında. İkea abajur modelleri sayesinde ışığı rahatça mekana yayabilir odanızda sıcacık bir atmosfer oluşturabilirsiz.

  1. İkea abajur modellerini tüy toplayıcı ürünlerden edinerek rahatlıkla temizlik sağlayabilirsiniz.
  2. İkeanın delikli abajur modelleri de odanın ambiyansını değiştirmekte başarılıdır. Işık yakıldığı anda duvarlara desenini yansıtan abajurlar çok şık ve dekoratif bir görünüm oluşturur.
  3. İkea da bütün olarak abajur temin edebileceğiniz gibi sadece abajur başlığı da almanız mümkün. Evde var olan abajurunuzdan sıkıldığınızda yenisine daha fazla para ödemek yerine sadece başlık alarak dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

Bu açıdan birçok imkan sağlayan ikea dan kesinlikle eliniz boş dönmeyeceksiniz. Bu tek başına satılan abajur başlıkları hem masa lambasına kombin edilebilirken aynı zamanda kablo yardımı ile sarkıt olarak da kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri