Yandex
Ev Dekorasyonu

Hasır Çekmeceli Dolap Dekorasyonları

31.08.2019
598
Hasır Çekmeceli Dolap Dekorasyonları

Dolaplar evin her bölümünde çok kullanışlılık sağlıyor. Fazladan depolama alanı oluşturduğu ve çok fazla yer kaplamadığı için bu dolapları çok tercih edebilirsiniz. Hasır çekmeceli dolaplar en çok mutfakta tercih edilse de evin farklı bölümlerinde kullanabilirsiniz. Hasır çekmeceli dolap dekorasyonları doğal bir dekorasyon stili tercih eden herkes tarafından yapılabilir. Mutfakta, banyoda ve hobi odanızda bu çekmeceleri çok tercih edebilirsiniz. Hasır görüntü itibari ile çok güzel görünüyor. Ayrıca uzun süre dayanıklılık sağlayan bu dolaplar ile evinizi dekore edebilirsiniz.

Hasır Çekmeceli Dolap Modelleri

Açık renkli hasır çekmeceli dolaplar çocuk odasında tercih edilebilir. Çocuklarınızın oyuncakları için ekstra bir depolama alanı kullanmak istiyorsanız bu dolapları tercih edebilirsiniz. İç kısmın kumaş geçirilmiş kurdeleli dolap modelleri çocuk odası için oldukça uygun olacaktır. Hasır çekmeceli dolap dekorasyonları ile çocuğunuzun odasına farklı bir renk kazandırabilirsiniz. Hasır sepetleri evde tek başına dekor olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle çocuk odasında dolabın yanına böyle sepetler koyarak şık görünen dekorlar yapabilirsiniz.

Mutfağınızda yer sıkıntısı çekiyorsanız ve şık görünen bir dolap arayışındaysanız bu dolapları tercih edebilirsiniz. Büyük hasır dolap modelleri ile sebzelerinizi ya da mutfak eşyalarını depolayabileceğiniz fazladan bir alan oluşturabilirsiniz. Mutfaklarda genellikle 4 ya da 5 çekmeceli dolaplar tercih ediliyor. Kumaş kaplamalı hasır dolaplar mutfak konseptinize uygun renklerde tercih edilebilir. Mutfağınıza hareket ve renk kazandırmak istiyorsanız çiçekli canlı renkli kumaştan yapılmış dolaplara sahip olabilirsiniz. Dolap koymak için geniş bir alanınız varsa her rafta 2 çekmece bulunacak şekilde bir dolap modeli tercih edebilirsiniz.

Hasır Çekmeceli Dolap Dekorasyon Önerileri

Hasır çekmeceli dolap dekorasyonları her evde banyoda tercih edilebilir. Banyo malzemelerinizi saklamak için biraz daha geniş dolap modellerini tercih edebilirsiniz. Banyo oldukça nemli bir ortam olduğu için suya ve neme dayanıklı malzemeden yapılmış modelleri seçmelisiniz. Asimetrik hasır sepetler ile oluşturulan dolap modellerini tercih ederek ekstra depolama alanları oluşturabilirsiniz. Dilerseniz bazı raflardan sepetleri çıkartıp banyo havlularınızı raflara dizebilirsiniz. Çıkarttığınız sepetleri evinizin başka alanında değerlendirmek için kullanabilirsiniz.

  Kırmızı Mutfak Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri