Ev Dekorasyonu

Hafif Renkli Dekorasyon Fikirleri

14.12.2018
455
Hafif Renkli Dekorasyon Fikirleri

Renkli evler kendi kişiliğimizi ve tarzımızı yansıtır. Özellikle küçük evlerde hafif renkli dekorasyon fikirleri ile çok geniş görünen evlere sahip olabilirsiniz. Açık renkli ev dekorasyonu ile çok daha temiz ve ferah bir eve kavuşabilirsiniz. Doğru aydınlatma ve aksesuarları tercih ederek belli bir stili yansıtabilirsiniz. Hafif renkli dekorasyon genellikle minimalist stil yaratmak için oldukça iyi oluyor. Minimalist tarzda ev döşemesi yaparken gereksiz dekorlardan uzak durmanız gerekiyor. Küçük ama şirin bir ev için bu dekorasyonu yapabilirsiniz.

Hafif Dekorasyon Önerileri 2019

Geniş yatay çizgiler dekorasyon yaptığınız odayı daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz. Ayrıca minimalist dekorasyonda zıt renkler kullanarak belli kontrast yaratmak için kullanılabilir. Minimalist dekorasyonda evin tamamını döşeyebilirsiniz. Hafif renkli dekorasyon fikirleri ile çok daha modern görünen evlere sahip olabilirsiniz. Dekorasyonunuza zıt renkler kullanarak çok daha şık bir ev oluşturabilirsiniz. Özellikle yatak odası ve çalışma odanızda farklı renkler kullanarak çok daha kolay konsantre olmanıza yardımcı olabilirsiniz.

Daha rahatlatıcı bir dekorasyon için beyaz ve gri rengi birlikte kullanabilirsiniz. Minimalist bir ev dekorasyonunda beyaz ve gri çizgiler aynı zamanda evinizi zengin gösterir. Evinizde bir çalışma odası dekorasyonu için beyaz ve gri renkler çok işe yarar. Yatak odanızın yatak örtünüzde romantik olmasını istiyorsanız pudra tonlarını kullanabilirsiniz. Odanızın duvarında ise açık kahve ve bej tonlarını kullanabilirsiniz. Yatak örtünüzde beyaz çarşaf ve yastıklar kullanarak romantik görünümü pekiştirebilirsiniz. İçini ferahlatacak renklerden hoşlanıyorsanız gri tonlarında bir duvar boyası kullanabilirsiniz.

Hafif Renkli Dekorasyon Önerileri

Mutfağınızda da çağdaş görünen renkleri tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde limon sarısı mutfak dekorasyonu çok tercih ediliyor. Farklı bir kontrast oluşturmak için dolaplarınızı gri renklerde tercih edebilirsiniz. Hafif renkli dekorasyon önerileri arasından kendi evinize en uygun tercihi yapmalısınız. Son dönemlerde mürdüm renginin açık tonları salon dekorasyonunda tercih ediliyor. Beyaz renk bu rengin ağırlığını hafifleterek klasik tarzda döşeme yapabilirsiniz. Rengi koyu ahşap mobilyalar ile bu rengi birlikte tercih ederek hoş bir kontrast oluşturabilirsiniz.

  Öğrenci Evi Dekorasyon Fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri