Yandex
Ev Dekorasyonu

En Güzel Amerikan Kapılar

19.12.2016
1.690

Evdeki Odaların Giriş Çıkış Kısmında Şık Görünüm Sağlayacak En Güzel Amerikan Kapı Modelleri, Amerikan Kapıların Temizlenmesi ve Diğer Özellikleri.

En Güzel Amerikan Kapılar

En güzel Amerikan kapılar köknar ağacından elde edilerek üretilen kapılardır. Sağlam iskeleti sayesinde daha sağlam hale getirilen Amerikan kapı modelleri son yıllarda tercih edilen kapı modelleri arasında ilk sıradadır. Diğer kapı modellerinden farklı olarak Amerikan kapı modelleri aynı sağlamlıkta fakat daha cüzi rakamlarda satılmaktadır. Bunun nedeni ise üretiminin daha hızlı ve seri bir şekilde yapılmasıdır.

Amerikan Kapıların Özellikleri

Kir tutmaz kolay temizlenir: Birçok renk, desen ve modellerde üretilen Amerikan kapılar nemli bir bezle rahatlıkla temizlenir. Fazla kir tutmayışı ve kolay temizlenebilmesi kadınların işini kolaylaştırıyor. Dış yüzeyleri kendi tasarladığınız çizimlerle de size özel Amerikan kapılar yaptırarak farklılığınızı ortaya koyabilir kimsede olmayan kapılarınızla evinizin şık görünmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Amerikan kapılar geniş renk seçeneğine sahiptir. İstenen renklerde boyanabilir ve son teknoloji ile en iyi şekilde kapı ölçüsüne göre özel olarak üretilebilir.

Monte edilirken de, duvarlara veya kullanılan duvar kağıtlarına hiçbir zarar vermez.

Pres yöntemi ile üretilen bu kapılar oldukça sağlamdır. Dilerseniz iki yöne açılır modelde yaptırabilirsiniz. Çift taraflı açılan kapılar evinizin daha şık ve zarif görünmesine yardımcı olur.

Renk seçimi: Amerikan kapı modellerinde çok farklı renk bulunsa da en çok tercih edilenler arasında beyaza yakın kemik renkleri ve lake kaplamalı modellerdir. Koyu renk Amerikan kapıları genellikle aydınlığı bol olan ve güneş alımı yüksek evlerde tercih edilmelidir. Ev dekorasyonunda önemli bir alan kaplayan kapıların koyu renk tercih edilmesi evin içini de karartarak tam tersi kötü bir görünüm oluşturabilir. Bu açıdan tercih ederken açık renkleri düşünmenizde fayda vardır.

Banyoda dikkat: Evin her odasında kullanılabilen Amerikan kapı modelleri banyolara da uygulanacaksa mutlaka altında havalandırma yaptırılmalı ve kapıların suya dayanıklı olup olmadığı sorulmalıdır. Kapıları yaptırdıktan sonra da sararma ve renk değişimi yaşanırsa kapıları yaptırdığınız yere giderek bu yönde boya talep edilmeli veya çağrılarak boyasının yenilenmesi istenmelidir.

  Kapı Girişi İçin Dekorasyon Önemi Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri