Ev Dekorasyonu

Gri Yatak Odası Dekorasyonları

09.02.2019
694
Gri Yatak Odası Dekorasyonları

Yatak odanızda modern bir dekorasyon yapmak istiyorsanız kesinlikle gri rengi tercih etmelisiniz. Yatak odanızı benzersiz bir yer haline getirmek istiyorsanız kesinlikle bu yazıya göre dekore etmelisiniz. Yatak odanızda gri rengi farklı renklerle birlikte kombinleyebilirsiniz. Gri yatak odası dekorasyonları yeni sezonda çok tercih ediliyor. Dramatik ve zarif bir etki yaratmak için bu rengi tercih edebilirsiniz. Yatak odanızın duvarlarını gri renge boyayabilir ve diğer eşyaları açık renklerden tercih edebilirsiniz. Pek çok renkli eşyalarla birlikte kombinleyebilirsiniz.

2019 Gri Yatak Odası Dekorasyonu

Özellikle yeni evli çiftler ve yalnız yaşayanlar bu renkteki nevresimleri tercih edebilirler. Modern tasarımlı yataklar ile birlikte gri nevresimleri tercih edebilirsiniz. Gri yatak odası dekorasyonları için koyu gri renkli nevresimler tercih edebilirsiniz. Üzerinde beyaz geometrik desenler bulunan gri nevresim modellerini tercih ederek odanıza hareket katabilirsiniz. Yatağınızı açık renkli ahşaptan tercih edebilirsiniz. Duvarınızı nevresiminizden bir iki ton daha koyu bir renge boyayarak farklı bir kontrast oluşturabilirsiniz.

Odanızda obje tercih edecekseniz siyah yerine hardal sarısı, gümüş ve altın rengi objeleri tercih edebilirsiniz. Ahşap eşya tercih edecekseniz beyaz ya da bej renklerde tercih etmelisiniz. Odanız karanlıksa ışık alması için açık renkli duvarları tercih etmelisiniz. Yatak başınızı koyu gri renge boyayıp geri kalan duvarları beyaz renge boyayabilirsiniz. Yatağınızda beyaz çarşafla birlikte açık renkli gri yorgan nevresimi tercih edebilirsiniz. Geri kalan eşyalarınızda siyah yerine daha yumuşak bir renk tercih edebilirsiniz. Koyu renkli ahşaptan yapılan eşyalar tercih edebilirsiniz.

Gri Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Yatak odanızda tercih edeceğiniz duvar kağıdının içerisinde gri desenleri bulundurabilirsiniz. Eşyalarınızı biraz daha açık renkli mobilyalardan tercih edebilirsiniz. Gri yatak odası dekorasyonları yaparken siyah tercih edecekseniz dikkatli olmalısınız. Yatak odanıza renk katmak istiyorsanız mor rengi tercih edebilirsiniz. Yatağınızın üzerindeki yastıkları mor seçerek belli bir kontrast yakalayabilirsiniz. Diğer renklerden birisi de koyu mavi. Beyaz yastık üzerinde mavi ya da mor renkli şeritler bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Yatak başınızı duvar desenli kaplama ile kaplayabilirsiniz.

  Youtuber Oda Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri